Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Oddać serce – ebook

TANIEJ 5 %

Lindsay Harrel  

18.11.2019

polski

368

Dreams

978-83-66297-33-3

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Megan Jacobs od zawsze marzyła o zdrowym sercu. Całe dzieciństwo spędziła w szpitalach, podczas gdy jej siostra bliźniaczka, Crystal, uprawiała sporty, podrywała chłopaków i dobrze się bawiła. Niestety nawet przeszczep nie pomógł Megan czerpać z życia garściami. Teraz pracuje jako pomocnik biblioteczny i mieszka z rodzicami, marząc o przygodzie, którą przeżyje, „gdy tylko poczuje się lepiej”.

Kiedy otrzymuje pamiętnik swojej dawczyni serca – wraz z listą rzeczy do zrobienia przed śmiercią – postanawia zdobyć się na odwagę i spełnić marzenia nastolatki. Crystal chce dołączyć do niej z własnych powodów, ale Megan z radością przyjmuje jej propozycję jako okazję do naprawienia ich wątłej relacji.

Zwiedzając niezwykłe miejsca rozsiane po całym świecie, siostry wyruszają jednocześnie w głąb siebie, a „żyć naprawdę” może się okazać o wiele większym wyzwaniem niż trudy podróży.

Oddać serce - ebook

37,90 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Wiesława Kamińska/2019-12-14

  Tytuł "Oddać serce" zamieniłabym na "Zrozumieć siebie" Ta książka, to trochę taka filozoficzna podróż po meandrach duszy...
  Amanda ginąc w wypadku samochodowym uratowała życie Megan Jacobs, która przez lata, z uwagi na swoją chorobę nie wiedziała, co znaczy żyć, bawić się, spełniać marzenia. Dopiero po przeszczepie serca, którego dawcą była Amanda, Megan próbuje na nowo poukładać swoje życie, co nie jest sprawą prostą, biorąc pod uwagę wszystko, co przeszła przez kilkanaście lat choroby.
  Gdy wreszcie po ponad trzech latach od przeszczepu jest gotowa spotkać się z rodzicami Amandy, ci obdarowują ją pamiętnikiem swojej córki, w którym spisana jest lista zwariowanych życzeń, jakie w swoim życiu zamierzała zrealizować Amanda. Megan, mimo psychicznych ograniczeń i stałych obaw o stan swojego zdrowia, postanawia w hołdzie zmarłej zaliczyć wszystkie punkty z listy Amandy. Wraz z Megan wyruszycie w daleką podróż, która być może wielu
  z was da wiele do myślenia. Polecam

1 - 1 z 1 opinii