Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Oro – ebook

TANIEJ 7 %

Marcel A. Marcel  

05.02.2013

30.05.2012

polski

344

Wydawnictwo Marginesy

978-83-63656-31-7

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Kto wybiera samotność, nigdy nie jest sam. Tak działa tego rodzaju magia, która obywa się bez magii. Pojawia się dokładnie wtedy, gdy jest potrzebna. I zostaje jeszcze długo po tym, kiedy skończysz czytać tę książkę. Jest jak odbicie w lustrze, które zaczyna żyć własnym życiem. Stań mu naprzeciw!

 

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Oro - ebook

23,16 zł 24,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Agnieszka Jędrys/2013-11-04

  Świetna książka, poruszająca bardzo ważne obszary życia człowieka, wzruszająca, zabawna i niebanalna. Czytanie było samą przyjemnością. Polecam dla rodziców, nie tylko tych decydujących się na adopcję, pozwala spojrzeć na świat oczami młodych ludzi. uwrażliwia na ich problemy, ukazuje świat o jakim często dorosły człowiek zapomina.

 • Ocena:5
  Katarzyna Ambroziak/2013-11-04

  Autorki, ukrywające się pod pseudonimem Marcel A. Marcel (Daria Łukasińska i Olga Sawicka), podjęły się niebywale trudnego zadania poruszenia ważnych tematów takich jak adopcja, niechciane dzieci, rodzina zastępcza, choroby sieroce, napiętnowanie przez środowisko itp. W książce możemy znaleźć ilustracje wykonane przez Krzysztofa Ostrowskiego.
  Główną bohaterką jest Lena, zakompleksiona nastolatka z domu dziecka, tułająca się od jednej rodziny zastępczej do drugiej. Dotychczasowe przeżycia sprawiły, że dziewczynka jest nieufna, zamknięta w sobie i wroga dla otoczenia. Pewnego dnia trafia do domu Wandy i Romana, kolejnych nowych rodziców, pomimo, że są inni, Lena boi się zaufać. Już nie wierzy w to, że ktoś ją zechce i pokocha. Zaczyna się jej podobać cała rodzina (oprócz nowych rodziców zyskuje przybrane rodzeństwo), ale woli się nie przywiązywać, by nie skończyło się tak jak zawsze. Oprócz przyszywanej rodziny w życiu Leny pojawi się ktoś jeszcze: nowy przyjaciel, tytułowy Oro, tajemniczy i nie do końca rzeczywisty.
  W tej książce możemy znaleźć właściwie wszystko - radość, smutek, śmiech i łzy. "Oro" to książka magiczna, przekazująca ciepło oraz wiarę w lepsze jutro. Mam nadzieję, że nastąpi ciąg dalszy. Gorąco polecam.

1 - 2 z 2 opinii