Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Otchłań zła – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Maxime Chattam  

21.02.2018

21.02.2018

polski

Sonia Draga

978-83-8110-431-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Portlandzka policja odkrywa pozostawiane w głębi lasu lub w starych i zrujnowanych zabudowaniach okrutnie okaleczone ciała ofiar, zniekształcone po przeprowadzonych na nich tajemniczych rytuałach, noszące na sobie znaki kabalistycznego przesłania. Czyżby zabójca był kimś, kto powrócił z zaświatów?

Czy chodzi o jakąś szczególną sektę, która okalecza ciała swoich ofiar, aby przeprowadzać dziwne i okrutne ceremonie?

Co ma wspólnego poemat Dantego, przeklęta księga Necronomicon oraz katalogi sprzedaży wysyłkowej?

Inspektor Brolin i młoda studentka psychologii usiłują wpaść na ślad mordercy przeszukując księgozbiory ezoteryczne, wiejski cmentarz i ukryte w lasach samotne domostwa. Jaką cenę będą musieli zapłacić za odkrycie przerażającego sekretu? Czy ich determinacja wystarczy, by położyć kres złu, któremu odważyli się stanąć na drodze?

„Facet potrafi straszyć… Jest w jego książkach wszystko, co wyróżnia świetny thriller: wartka akcja, dający się polubić od pierwszych słów dobrzy bohaterowie, i ci źli, których motywacji autor nie odkrywa aż do ostatnich stron”. Dziennik Zachodni

Otchłań zła - ebook

31,16 zł 33,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2019-07-12

    Pierwsza część trylogii o inspektorze Brolinie, który po ukończeniu szkoleń pod kątem profilowania w ramach FBI, decyduje się na pracę w policji w Portland. Brolin wraz z młodą studentką psychologii usiłuje rozwiązać zagadkę zabójcy, pozostawiającego za sobą okrutnie okaleczone ciała. Czy uda im się położyć kres złu? I jaką cenę przyjdzie im za to zapłacić?

1 - 1 z 1 opinii