Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pisarz rodzinny – ebook

TANIEJ 5 %

Grégoire Delacourt  

13.11.2012

polski

196

Drzewo Babel

978-83-89933-39-3

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Właśnie ledwo ledwo zdałem maturę. Moja siostra miała czternaście lat, słuchała „Hôtel de la plage” w wykonaniu Sheili i B. Devotion i, leżąc na łóżku, czytała w „Marie Claire” zwierzenia zdradzonej kobiety. Na ścianach wisiały plakaty z Richardem Gere’em i Thierry’m Lhermitte’em. Wierzyła w księcia z bajki. Bała się przespać z chłopcem, chyba że byłby księciem. Zapytała o mój pierwszy raz, czy było dobrze, a ja odpowiedziałem łagodnym głosem tak, tak, chyba było dobrze, a ona chciała, by pewnego dnia ktoś to samo powiedział o niej, tylko tyle: tak, tak, było dobrze. A potem do pokoju wszedł nasz brat, przykrył nas swoimi skrzydłami i nasze dzieciństwo zniknęło.
(fragmen książki)

W wieku siedmiu lat Édouard pisze swój pierwszy wiersz, cztery marne wersy, które sprowadzą na niego deszcz pochwał i uczynią zeń pisarza rodzinnego. Ale los, który gotują nam inni, nie zawsze jest szczęśliwy... Grégoire Delacourt z wdziękiem i delikatnością opowiada nam prostą, dowcipną i poruszającą historię rodzinną.

Pisarz rodzinny sprawi, że będziesz płakać ze śmiechu i śmiać się przez łzy.

Pisarz rodzinny - ebook

28,50 zł 30,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2013-05-20

  Bezpretensjonalnie opowiedziana historia rodzinna. Smaczne.

 • Ocena:4
  Sylwia /2013-03-06

  "Pisarz rodzinny sprawi, że będziesz płakać ze śmiechu i śmiać się przez łzy."- z tym opisem się nie zgadzam, ale książka jest naprawdę ciekawa i chwilami zabawna. Polecam.

 • Ocena:5
  Luiza Przychodzień/2012-12-29

  Książka warta przeczytania. Polecam.

1 - 3 z 3 opinii