Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Porozmawiaj z roślinami – ebook

TANIEJ 5 %

Marta Orriols  

11.03.2020

polski

Sonia Draga

978-83-66460-95-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Emocjonalna, intensywna i zarazem refleksyjna proza Marty Orriols pokazuje nam, co tak naprawdę się liczy w życiu. To intymna książka o tym, jak stawić czoła bólowi, napisana z niezwykłą dojrzałością stylistyczną.

Paula Cid jest czterdziestodwuletnią nenonatolożką, która prowadzi uporządkowane życie. Kocha swoją pracę i jest w związku, który podtrzymuje spora dawka rutyny i przyzwyczajenia. Jej mąż ginie w wypadku samochodowym kilka godzin po tym, jak wyznaje jej, że chce ją opuścić dla innej kobiety. Paula musi stawić czoła także temu, że mąż ją zostawił i przezwyciężyć nie tylko ból po jego śmierci, ale również urazę, jaką wywołało jego zachowanie. By przetrwać, musi przerobić emocje, które od dawna pozostawały uśpione.

Porozmawiaj z roślinami - ebook

30,40 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2020-03-20

    Kawał naprawdę dobrej literatury i potężna dawka emocji w "rozmowie samej ze sobą". Jak przepracować ból po stracie ukochanego mężczyzny? Na dodatek nie jest to zwyczajna strata, a strata podwójna. Mauro ginie w wypadku samochodowym, ale na moment przed śmiercią zdążył przyznać się swojej wieloletniej partnerce, że w jego życiu pojawiła się ta druga, i że to dla niej stracił głowę. Jednym cięciem zakończył swój związek z Paulą, a kilka godzin później pożegnał się z życiem.
    Przeczytajcie tą książkę z uwagą, bo napisana jest pięknym językiem, skłania do niezwykłych refleksji i choć próżno szukać tu dynamicznej akcji, czyta sie ją jednym tchem. Jestem pod dużym wrażeniem.

1 - 1 z 1 opinii