Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Post Scriptum – ebook

BestsellerTANIEJ 45 %

Milena Wójtowicz  

30.05.2018

30.05.2018

polski

304

Jaguar

978-83-7686-701-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nowa powieść jednej z najbardziej lubianych polskich pisarek fantasy!

Milena Wójtowicz wraca po kilkuletniej przerwie z nową powieścią, której motywem przewodnim jest BHP i to dla nieludzi, bo, jak powszechnie wiadomo, nienormatywni też muszą przestrzegać przepisów.

Piotr Strzelecki, psycholog, coach i doradca post mortem wraz z Sabiną Piechotą, specjalistką ds. BHP prowadzi firmę PS Consulting, której docelowymi klientami są osoby nienormatywne: wampiry, wiły, wilkołaki, obłoczniki. Piotr i Sabina też są nie do końca ludźmi... i radzą sobie z tym każde na swój sposób. Ona nadmiernym spożyciem wyrobów cukierniczych, on medytacją i wdychaniem lawendy.

Przypadkiem oboje zostają wplątani w intrygę kryminalną: ktoś nastaje na życie (lub też egzystencję duchową) brzeskich nienormatywnych. Mimo oporów ze strony Sabiny, z inicjatywy Piotra podejmują śledztwo - a raczej próbują je podjąć. Świadomi własnego braku kompetencji w pracy detektywistycznej, szukają pomocy u opolskiego policjanta, który raz w miesiącu zwykł wyć do księżyca. Tymczasem tajemniczy morderca sięga po osikowy kołek... i sprawy przybierają bardzo niekorzystny obrót dla pary detektywów-amatorów.

Post Scriptum - ebook

17,60 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Magda/2019-09-18

    Zabawna opowieść z nutką kryminału. W rolach głównych nienormatywna strzyga Sabinka specjalistka od BHP oraz psycholog Piotruś, którego gatunek, przynajmniej na początku nie jest określony. Świetnie się bawiłam podczas lektury, styl autorki bardzo przypadł mi do gustu, podobnie, jak bohaterowie których wykreowała. Bardzo polecam.

1 - 1 z 1 opinii