Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Potęga osobowości. Sprawdź, kim jesteś naprawdę – ebook

TANIEJ 7 %

Antonia Dodge   Joel Mark Witt  

26.01.2022

26.01.2022

polski

480

Zwierciadło

978-83-8132-350-5

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W głowie niemal każdego z nas pojawiają się pytania: „Kim jestem?”, „Jaki jest cel mojego życia?”, „Dokąd zmierzam?”, „Co chcę w życiu osiągnąć?”.

Chcemy wiedzieć, czy jesteśmy introwertykami czy ekstrawertykami, w jaki sposób podejmujemy decyzje, jakie są nasze mocne i słabe strony, jak pozostać sobą i nie dać się manipulować innym.Potęga osobowości pomoże ci odkryć swój niepowtarzalny potencjał i prawdziwą tożsamość.

Dzięki poradnikowi dowiesz się m.in.:

  • jak zdiagnozować swoje wrodzone mocne i słabe strony
  • jak odnaleźć ukryte talenty i wydobyć je na światło dzienne
  • w jaki sposób zarządzać swoimi cyklami energii i je usprawniać
  • jak pozwolić sobie i innym być sobą.

 

Potęga osobowości została napisana przez gospodarzy popularnego podcastu Personality Hacker, Joela Marka Witta i Antonię Dodge, którzy pomagają tysiącom osób odkryć  swój niepowtarzalny typ osobowości i wykorzystać zdobytą wiedzę do poprawy wielu aspektów życia.

Antonia Dodge Jest autorką, coachem, trenerem i ekspertem od profilowania osobowości. W wieku 15 lat wzięła książkę o psychologii osobowości i jej świat zmienił się na zawsze. Zaczęła dostrzegać wzorce, dlaczego ludzie robią to, co robią – nie tylko na podstawie zachowania – ale w oparciu o to, jak działa umysł. Antonia współtworzyła kurs profilowania, który uczy trenerów i profesjonalistów, jak przyspieszyć czytanie ludzi, zrozumieć, jak działa ich umysł, a następnie pracować z wyjątkową osobowością w celu osiągnięcia życiowego celu lub budowania zespołu.


Joel Mark Witt - jest mówcą, pisarzem i przedsiębiorcą mediów cyfrowych, skupiającym się na rozwoju osobistym i przywództwie transformacyjnym. Jako współwłaściciel i dyrektor generalny Personality Hacker nadzoruje nowy rodzaj firmy wydawniczej, która łączy media cyfrowe z nowymi modelami rozwoju ludzkiego, skoncentrowanymi na pomaganiu ludziom „rozpracować” ich osobowości.

Potęga osobowości. Sprawdź, kim jesteś naprawdę - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!