Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Powrót łosia – ebook

TANIEJ 7 %

Andrzej Boruszewski  

06.02.2013

30.01.2013

polski

154

E-bookowo

978-83-7859-129-0

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

W Typinie ktoś masakruje ludzi. Podejrzenie znowu pada na łosia z pobliskiego Ulewa. Zacny czytelniku, w Powrocie łosia spotkasz kilka postaci, które przeżyły w Łosiu oraz kilka nowych. Nie wszystkie polubisz, nie wszystkie przeżyją. Czasami się uśmiechniesz, czasami popukasz w czoło. Ziewać raczej nie będziesz.

 

Andrzej Boruszewski o sobie: za młody by umrzeć, za stary na złudzenia? Parafrazując tytuł jednej z piosenek Jethro Tull, tak bym siebie scharakteryzował. Nie mam złudzeń, że wyrośnie ze mnie nowy Dostojewski, czy chociaż Chandler, ale nie zamierzam też z tego powodu być tylko czytelnikiem, skoro lubię też pisać i są chętni, by to czytać. Na sumieniu mam kilkadziesiąt anonimowych opowiadań wydrukowanych w różnych kobiecych czasopismach, dwa opowiadania pod własnym nazwiskiem w niewychodzącym od dawna czasopiśmie humorystyczno-literackim „Grizzli”, główną nagrodę w konkursie MAXa w 1999 roku, wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Augustyna Barana organizowanym przez Polskie Muzy (za opowiadanie kryminalne Łoś), dwa e-booki (Zakład i Łoś). Skutecznie uprzykrzam życie jednej żonie, dwójce dzieci, jednej wnuczce, dwóm psom i jednemu kotu.

Powrót łosia - ebook

9,30 zł 10,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Katarzyna Ambroziak/2014-09-30

    „Powrót Łosia” Andrzeja Boruszewskiego to druga część historii o łosiu. Znów w małym Typinie zaczyna grasować morderca, a dlaczego mieszkańcy wszystko chcą zwalić na niewinnego łosia? Warto przeczytać i się dowiedzieć. Komediowy kryminał – na jeden wieczór.

1 - 1 z 1 opinii