Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przypadkowe szczęście – ebook

TANIEJ 7 %

Abbi Glines  

29.12.2014

29.12.2014

polski

Pascal

978-83-7642-455-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Woodsa Kerringtona nie kręciły wrażliwe dziewczyny. Wymagały zbyt dużo wysiłku. Dla niego liczyła się przyjemność. Jedna gorąca noc bez zobowiązań – to było wszystko, o czym myślał, kiedy zobaczył Dellę po raz pierwszy.

Spędził z nią tylko kilka godzin.

Tygodnie później nie potrafił oderwać od niej myśli.

Musiał ją mieć.

Woods nie miał pojęcia, że ta beztroska dziewczyna była bardziej krucha, niż mógłby się spodziewać.

Kiedy Della powraca do Rosemary, wszystko wskazuje na to, że powinni trzymać się od siebie z daleka. Żadne z nich nie jest naprawdę wolne. Najbezpieczniej byłoby się wycofać… Ale czy Woods może na to pozwolić?

Chciałam wiedzieć, czym jest dobry seks. Teraz miałam za sobą taki, który sprawił, że świat zadrżał w posadach. Jednego byłam pewna – nigdy nie zapomnę tego chłopaka.

***

Patrzyłem, jak jej biodra kołyszą się zachęcająco, gdy szła w moją stronę. Mogłem spokojnie darować sobie lunch i iść prosto do hotelowego pokoju.

***

Powoli otworzyłam oczy i spojrzałam w sufit. Dookoła panowała cisza, byłam sama.Przypomniałam sobie, co wyprawialiśmy z Woodsem tej nocy. Nie wiedziałam, czy zdołałabym spojrzeć mu w oczy. Co we mnie wstąpiło?

Woods był wściekle seksowny, emanował charyzmą. I czy wspominałam już, że był wściekle seksowny? A ja nawet nie znałam jego nazwiska.

Zakryłam twarz dłońmi i zaczęłam się śmiać. Uprawiałam niesamowity seks z mężczyzną, którego dopiero co poznałam. Czy to nie było szalone?

 

Przypadkowe szczęście - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    agnetta/2015-02-10

    Super :) uwielbiam tę autorkę i po raz kolejny mnie nie zawiodła za co jestem niezmiernie wdzięczna. Tym razem poznajemy historię Woodsa, który jest niesamowitym bohaterem. Czuły, kochany, pełen empatii :) Kocham jaskiniowców ale Wood jako rodzynek idealnie nadaje się do "mojej kolekcji". Sama fabuła jest wciągająca :) no same ochy i achy. Zdecydowanie polecam

1 - 1 z 1 opinii