Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Randka – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Louise Jensen  

17.10.2018

17.10.2018

polski

360

Słowne (dawniej Burda Książki)

9788380534490

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zaskakujący thriller psychologiczny, od którego nie można się oderwać. Uzależnia!

Jedna noc może zmienić wszystko…

Przekonana przez przyjaciół, że powinna pogodzić się z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali umawia się przez portal randkowy na spotkanie z nowym mężczyzną.

Sobotni wieczór zaczyna się niewinnie, jednak gdy Alison budzi się w niedzielę rano, odkrywa, że cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Jest sama w swoim mieszkaniu i nie pamięta, co się jej przytrafiło. Z rany na jej głowie sączy się krew, a gdy spogląda w lustro, nie rozpoznaje swojej twarzy. Co więcej, Ali nie rozpoznaje też nikogo z przyjaciół i rodziny.

I nie potrafi zidentyfikować osoby, która najwyraźniej zamierza zniszczyć jej życie…

Randka, kolejna powieść bestsellerowej autorki takich przebojów, jak: Siostra, Prezent i Surogatka, to trzymający w napięciu thriller, który nie pozwoli ci zasnąć aż do świtu.

Randka - ebook

28,83 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Karol/2018-11-18

    Alison od niedawna jest w separacji z mężem. Jej przyjaciele przekonują ją, by zaczęła się umawiać się na randki i niechętnie się z tym zgadza. W barze spotyka mężczyznę, z którym rozmawiała przez Internet. Następnego ranka budzi się z siniakami, guzem na głowie, zaschniętą krwią na dłoniach i brakiem pamięci o tym, co zdarzyło się poprzedniej nocy. Sprawy toczą się coraz gorzej, gdy uświadamia sobie, że nie jest w stanie rozpoznać twarzy, nawet bliskich krewnych i przyjaciół. Uszkodzony samochód, brak jej kolegi z pokoju, a ponadto wiadomości z groźbami z nieznanego źródła. Oczywiście w sprawę zostaje zaangażowana policja. Gdy historia się rozwija, a podejrzeń przybywa, zaczynamy łączyć poszczególne zdarzenia. Dowiadujemy się, kto szuka zemsty i dlaczego.

1 - 1 z 1 opinii