Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rozmerdane święta – ebook

TANIEJ 5 %

Agnieszka Olejnik  

13.11.2019

polski

336

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66436-78-7

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Szukasz bożonarodzeniowej powieści o miłości? Jesteś na najlepszym tropie!

Olgierd oddaje się pracy polonisty.

Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna.

Świat Sary kompletnie się zawalił.

Stanisława opuściła żona, a Małgorzata odczuwa trudy samotnego macierzyństwa.

Pewne zbiegi okoliczności całkowicie odmienią losy tych pozornie przypadkowych osób i sprawią, że nadchodzący czas nabierze prawdziwie świątecznego blasku. Szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się wychudzona, schorowana znajda – kundelek Ziyo, który całkowicie odmieni los… nie tylko swojego właściciela.

O autorce

Agnieszka Olejnik – znana w Polsce autorka powieści obyczajowych, która wydała do tej pory 17 książek. Z wykształcenia polonistka i anglistka, a prywatnie mama trzech synów. Uciekając przed zgiełkiem miasta, zamieszkała w domu na skraju lasu. Uwielbia podróże, dawniej chodziła po jaskiniach i latała szybowcem. W jej książkach poruszane są ważne i trudne problemy zarówno nastolatków jak i całkiem pogubionych dorosłych.

Rozmerdane święta - ebook

25,55 zł 26,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:3
  Halina Grice/2019-12-26

  Kto poszukuje niewymagającej lektury, typowo rozrywkowej, ciepłej, świątecznej - to jest książka dla niego. Wiedziałam na co się decyduję wybierając tę książkę i właśnie to dostałam.
  Historia kilku, powiązanych ze sobą, w różny sposób, osób: syna i matki, jego przyjaciółki, jej szefa, matki jego ucznia i chorego szczeniaczka znalezionego w śmietniku. Olgierd, nauczyciel polonista, samotny, podkochujący się w swojej koleżance z pracy, znajduje w śmietniku małego szczeniaczka. Nie lubi psów, nigdy nie chciał żadnego, ten jednak kradnie jego serce, mało tego kradnie serce jego matki Krystyny, która panicznie boi się psów, nawet tych maleńkich, a może szczególnie tych. Krystyna jest wdową, jedyną radością jej życia jest Olgierd, córka mieszka z mężem za granicą więc siłą rzeczy Krystyna nie ma zbyt wielu możliwości ingerowania w jej życie. Nadrabia z nawiązką próbując układać życie Olgierda. Krystyna pracuje w sklepie. Sklep ma właściciela, od którego odeszła żona. Może więc Krystyna znajdzie sobie inny cel, niż tylko życie życiem syna?
  Mówi się, że na miłość nigdy nie jest za późno. Mówi się też, że ta przychodzi wtedy, kiedy najmniej się jej spodziewamy. Może znajdziemy ją w sklepie, może w szkole, a może na śmietniku? W życiu przecież wszystko jest możliwe.
  To miła opowieść, banalna, ale wciąż miła. W sam raz na szare, jesienno-zimowe wieczory. Nie ma w niej jednak nic zaskakującego, tego "czegoś", co pozwoliłoby mi ocenić ją wyżej niż "przeciętna".

1 - 1 z 1 opinii