Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rzeźbiarz śmierci – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Chris Carter  

02.06.2016

02.06.2016

polski

Sonia Draga

978-83-7999-669-8

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„W intrydze Chrisa Cartera czuć dotyk Patricii Cornwell”, Mail on Sunday
Studentka pielęgniarstwa przeżyła szok, gdy odkryła, że jej pacjent, prokurator Derek Nicholson został brutalnie zamordowany we własnym łóżku. Zbrodnia wydawała się bezsensowna, bo Nicholson był śmiertelnie chory i pozostało mu najwyżej kilka tygodni życia. Jednak detektywa Roberta Huntera z wydziału zabójstw policji Los Angeles najbardziej zdumiała wiadomość pozostawiona przez mordercę.
Hunter i jego partner, Garcia, nie mają wątpliwości, że zabójca próbuje nawiązać kontakt z policją. Jakie jest ukryte przesłanie, które stara się przekazać? Kiedy policja znajduje kolejne ciało, pojawia się nowa wiadomość.
Zmuszony do współpracy z nieustępliwą śledczą, Alice Beaumont, Hunter musi jak najszybciej poskładać elementy układanki… zanim Rzeźbiarz Śmierć ukończy swoje dzieło.
„Powieść trzyma w napięciu… nie dla bojaźliwych”, Heat

Rzeźbiarz śmierci - ebook

29,30 zł 31,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwia Adamczyk-Kaczmara/2019-06-25

    Czwarty tom cyklu o detektywie Robercie Hunterze, który tym razem zostaje wezwany do brutalnego zabójstwa prokuratora. Sprawa jest o tyle dziwna, że ofiara była śmiertelnie chora i zostało jej zaledwie kilka tygodni życia. Na miejscu zbrodni morderca pozostawia zaskakującą wiadomość. Czy detektyw Hunter ją zrozumie wystarczająco szybko, żeby uniknąć dalszych ofiar?

1 - 1 z 1 opinii