Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Serce na sprzedaż – ebook

TANIEJ 7 %

Dominika Smoleń  

02.07.2019

14.06.2019

polski

Replika

9788366217683

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Może i moja historia miłosna nie jest zbyt szczęśliwa, ale przynajmniej jest moja. Jestem pewna, że ciekawszej dawno nie słyszeliście.

Aleksandra nie miała łatwego życia. Brak perspektyw, dzieciństwo spędzone tylko z matką, nieznany ojciec – to tylko kilka z trudności, z którymi przyszło jej się zmierzyć. Pewnego dnia jej los nagle się odmienia: dostaje propozycję pracy w znanym wydawnictwie książkowym. Okazuje się jednak, że praca na etacie nie pozwoli jej na opłacenie wszystkich rachunków, więc dziewczyna musi zacząć dorabiać w inny sposób. Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka. Pytanie tylko: czy pomoc Emilii naprawdę zmieni jej życie na lepsze, czy raczej doprowadzi do katastrofy?

Emocje, wstrzymany oddech i historia trafiającą prosto w serce. Jeśli macie odwagę zmierzyć się z opowieścią, która pozostawi was bez tchu i pokruszy serce, to tytuł dla was. Polecam!

Marta Daft, Martawsrodksiazek.pl

Serce na sprzedaż - ebook

26,88 zł 28,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2019-09-02

    Szczerze powiedziawszy, to dawno nie czytałam tak dobrej książki, która łączy w sobie kilka gatunków. Nierozważna i nieromantyczna tak naprędce określiłabym bohaterkę „Serca na sprzedaż” Dominiki Smoleń. Autorka oddaje w nasze ręce zaskakującą, niebanalną powieść, która intryguje i czyta się ją bardzo szybko.
    Czekam na kolejną książkę pani Dominiki z wielkim zainteresowaniem

1 - 1 z 1 opinii