Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sto lat Lenni i Margot – ebook

TANIEJ 7 %

Marianne Cronin  

07.07.2021

07.07.2021

polski

400

HarperCollins

978-83-276-6672-7

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Historia niezwykłej przyjaźni wykraczającej poza czas.

Życie jest krótkie – nikt nie wie tego lepiej od siedemnastoletniej Lenni Pettersson, przebywającej na oddziale szpitalnym dla nieuleczalnie chorych. Pielęgniarki gotowe są już składać kondolencje, ale Lenni ma jeszcze wiele do zrobienia.

Kiedy spotyka Margot Macrae, osiemdziesięciotrzyletnią pacjentkę, która oferuje jej przyjaźń, życie Lenni nabiera intensywności, jakiej nigdy nawet nie przeczuwała. Uzdolniona artystycznie Margot, buntowniczka w fioletowej piżamie, zmienia sposób patrzenia Lenni na świat. Wspólnie postanawiają namalować sto obrazów przedstawiających historię ich życia – sto, bo tyle lat mają razem. Powstają opowieści o miłości i stracie, o odwadze, niezrozumieniu i pojednaniu, o czułości i radości – opowieści, które prowadzą Lenni i Margot do kresu ich dni.

Błyskotliwa, rozbrajająco zabawna, ale też głęboko przejmująca powieść Sto lat Lenni i Margot przypomina o wartości życia. Pokazuje, jak niezwykłym jest ono darem nawet wtedy, gdy już dobiega końca. Mówi o naszej zdolności do przyjaźni i miłości w chwilach, w których najbardziej ich potrzebujemy.

Sto lat Lenni i Margot - ebook

25,10 zł 26,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    barbara wojcik/2021-08-18

    Moja pierwasza ksiazka tej autork.i jest swietna troche smutku troche humor ale warto przeczytac .polecam

1 - 1 z 1 opinii