Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Strażnik tajemnic – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Kate Morton  

20.03.2019

20.03.2019

polski

512

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-622-3

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Marzenia, które mogą prowadzić do zguby, rodzinne sekrety oraz niewyjaśnione morderstwo...

Angielska prowincja, rok 1961. Szesnastoletnia Laurel Nicolson wymyka się z przyjęcia urodzinowego i chowa w domku na drzewie, by samotnie snuć marzenia o chłopcu imieniem Billy, o przeprowadzce do Londynu i o swojej zawodowej przyszłości. W pewnym momencie widzi nieznajomego mężczyznę, zbliżającego się do domu i podejmującego rozmowę z jej matką, która przystanęła w otwartych drzwiach z małym dzieckiem na rękach. Chwilę później dziewczyna jest świadkiem szokującej zbrodni, której obraz położy się cieniem na jej dalszym życiu.

Anglia, rok 2011. Laurel, po latach pełnej sukcesów kariery aktorskiej, spotyka się z siostrami w domu rodzinnym w Suffolk, by wspólnie świętować dziewięćdziesiąte urodziny umierającej matki, Dorothy. Laurel zdaje sobie sprawę, że to jej ostatnia szansa na wyjaśnienie zagadki morderstwa sprzed pięćdziesięciu lat – nieuleczonej traumy z okresu dzieciństwa. Niczym puzzle składa fragmenty mrocznej tajemnicy, której korzenie sięgają początku II wojny światowej i trwających dwa lata bombardowań Londynu. Tragiczna przeszłość powraca we wspomnieniach matki i bliskich jej osób: splątane losy trójki młodych ludzi z zupełnie różnych światów, Dorothy, Vivien i Jimmy'ego.

Strażnik tajemnic - ebook

30,69 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Urszula /2020-03-01

  1. Bardzo dobra powieść obyczajowa!
  2. Ta autorka ma dar pisania o tajemnicach - mimo, że schemat jest zazwyczaj taki sam, to jednak w każdej książce znajduje się coś nowego.
  3. O strachu, o walce o siebie, o potrzebie miłości, zemsty. Historia o zatraceniu się w świat marzeń i uciekaniu od rzeczywistości.
  4. Bardzo warto, mimo, że czasem są dłużyzny.

1 - 1 z 1 opinii