Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sustainability w biznesie MK – ebook

TANIEJ 5 %

Wiesław Maria Grudzewski   Irena Krystyna Hejduk   Anna Sankowska   Monika Wańtuchowicz  

18.01.2010

polski

328

Poltext

978-83-7561-282-0

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Przyszłość zarządzania nurtuje rzesze naukowców i praktyków. Ustosunkowując się do tej kwestii, Autorzy książki proponują nowe paradygmaty, formułują nowe interpretacje teorii i praktyki zarządzania, zwracają uwagę na konsekwencje rewolucyjnych zmian w nauce dla zarządzania. Jednak przede wszystkim podążają w kierunku nowej interpretacji przedsiębiorstwa przyszłości – sustainable enterprise, które na ogół kojarzone jest z ideą zrównoważonego rozwoju, tymczasem może mieć zupełnie nową, dopełniającą racjonalność. Jaką? Sustainablity to nowatorski pomysł na biznes trwały, odnawialny, zdolny przetrwać różne okoliczności, biznes, którego procesy zapewniają mu witalność w nieprzewidywalnym i turbulentnym otoczeniu.

Książka odpowiada w szczególności na następujące pytania:

  • Jak wyglądać będzie przedsiębiorstwo przyszłości?
  • Co stanowi główne czynniki krytyczne jego sukcesu?
  • Na czym polegają nowe paradygmaty w zarządzaniu?
  • Jakie są konsekwencje teorii chaosu dla zarządzania?
  • Na czym polega zarządzanie kluczowymi obszarami w przedsiębiorstwie, takimi jak: zmiana, zaufanie, innowacje, ekologia, wiedza, wirtualizacja, przywództwo, wartość ...

Te i wiele innych istotnych zagadnień wyjaśnia ta publikacja, którą odróżnia od innych pozycji na rynku kompleksowe, odważne i przyszłościowe spojrzenie na problemy zarządzania. Jest więc ona niezbędną pozycją dla Czytelników, którzy pragną być na bieżąco w nowych realiach zarządzania.

Sustainability w biznesie MK - ebook

40,75 zł 42,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!