Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Szacowanie oprogramowania Kulisy czarnej magii – ebook

TANIEJ 7 %

Steve McConnell  

10.08.2017

polski

322

Promise

978-83-7541-232-1

  • PDF

Opis

„Książka ta nie tylko uczy sztuki szacowania, ale zmienia całkowicie sposób myślenia o tworzeniu oprogramowania. Powinna stać na półce każdego zawodowego programisty”.
– Eric Freeman, współautor książki „Head First Design Patterns”
„Dziewięć dziesiątych menedżerów oprogramowania nadal uważa, że szacowanie powinno odbywać się metodą ‘przyjąć to, co podpowiada instynkt i pomnożyć przez trzy’. Ta wspaniała książka była od dawna potrzebna i dobrze, że się ukazała”.
– Joel Spolsky, autor joelonsoftware.com
„Wreszcie jest książka pełna jasnych wskazówek, które mówią, jak programiści i menedżerowie mogą skutecznie dokonywać oszacowania”.
– Scott Berkun, autor książki „Art of Project Management”

Szacowanie oprogramowania, często określane mianem „czarnej magii” ze względu na swoją złożoność i niepewność, nie jest wcale tak trudne i zagadkowe, jak niektórzy uważają. W rzeczywistości generowanie oszacowania jest naturalne – gdy już wiadomo, jak to robić.
W tej bardzo oczekiwanej książce, jej ceniony autor Steve McConnell odkrywa tajemnice skutecznego szacowania oprogramowania – zamieniając wiedzę naukową i zdobyte doświadczenia w praktyczny przewodnik dla specjalistów od programowania. Zamiast niezrozumiałego traktatu i sztywnych technik modelowania jest to przewodnik oferujący zbiór sprawdzonych procedur, zrozumiałe wzory i metody heurystyczne, które pojedynczy programiści i ich zespoły mogą stosować w swoich projektach w celu poprawy skuteczności szacowania.

Szacowanie oprogramowania Kulisy czarnej magii - ebook

54,68 zł 58,80 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!