Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Szczęście za horyzontem – ebook

TANIEJ 7 %

Krystyna Mirek  

19.09.2018

19.09.2018

polski

352

Edipresse Książki

9788381179553

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Czasem spalone mosty to najlepszy początek. Justyna popełnia wielki błąd, po którym nie może już wrócić do dawnego życia: pracy w eleganckim biurowcu, wygodnego apartamentu i związku, który opiera się na przyjemności. Janek wszystko zrobił, jak należy, jednak na każdym polu ponosi klęskę. Ma kłopoty finansowe, beznadziejną pracę, której nie znosi, a jego dzieci są zaniedbane. Tych dwoje spotka się przypadkiem. Zderzenie dwóch światów sprawi, że życie Justyny i Janka na zawsze się odmieni.

Czy starczy im odwagi, by poszukać szczęścia trochę dalej niż na wyciągnięcie dłoni? Ruszyć za horyzont, do miejsca, które wydaje się najmniej odpowiednie, a jednak kusi z wielką mocą?

To historia niezwykła, pokazuje, jak bardzo można się pomylić, sądząc po pozorach.

Szczęście za horyzontem - ebook

25,95 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2019-07-17

    Kawał dobrej literatury obyczajowej! Książka z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które aktualnie są na życiowym zakręcie i boją się trudnych decyzji. Ta powieść zaraża optymizmem i dodaje otuchy gdy już nie ma nadziei.Zapewniam Was, że lektura tej książki będzie doskonałym wyborem, jak wszystkie książki Krystyny Mirek.

1 - 1 z 1 opinii