Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sztokholm delete – ebook

TANIEJ 5 %

Jens Lapidus  

15.06.2016

polski

512

Marginesy

978-83-65282-82-8

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Prawniczka Emelie i były gangster Teddy, partnerzy nie z własnej woli, tym razem zostają wplątani w sprawę, która odbija się czkawką sporemu gronu osób, niezależnie od ich pozycji społecznej.

W domu na Värmdö włącza się alarm i na wezwanie przyjeżdża ochroniarz. Nie natrafia jednak na włamanie, lecz znajduje zmasakrowane zwłoki. W pobliżu leży młody mężczyzna z ciężkimi obrażeniami. Zostaje aresztowany – wszystko wskazuje na niego. Emelie na własną rękę podejmuje się jego obrony, starając się, by nikt w jej kancelarii się o tym nie dowiedział. Kim jest zamordowany? I dlaczego tak wiele tropów prowadzi do Matsa Emanuelssona, mężczyzny, którego przed wielu laty dla okupu porwał Teddy?

Kiedy Emelie zaczyna wgryzać się w sprawę, Teddy musi zmierzyć się z przeszłością. Oraz chronić swojego siostrzeńca, który jest na najlepszej drodze, żeby powtórzyć wszystkie jego błędy. Teddy i Emelie szybko zostają wciągnięci w ryzykowną grę, której reguły nieustannie się zmieniają.

W Sztokholm delete są ludzie, którzy próbują uciec od swojego pochodzenia i jak wąż zmieniają skórę. I jest świat, który jednych pozbawia szans, a innym daje ogromne profity.

Sztokholm delete - ebook

30,30 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Ewa W/2019-07-30

  Książka bardzo dobrze napisana. Splot nieoczekiwanych zdarzeń, intryga kryminalna, to wszystko, co lubię, ta książka posiada. Polecam wszystkim, którzy lubią dobry kryminał:))

 • Ocena:5
  Sylwia Maliszewska/2016-06-24

  Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Książka zapowiada się świetnie. Po VIP ROOMie chciałam dowiedzieć się jakie są dalsze losy Teddego i Emilie.
  Polecam:)

1 - 2 z 2 opinii