Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tajemnica Pauliny Hoffmann – ebook

TANIEJ 7 %

Carmen Romero Dorr  

05.06.2019

05.06.2019

polski

352

Rebis

9788380626898

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Poruszająca opowieść o sile kobiet!

Paulina Hoffmann wychowuje się w piekle nazistowskiego Berlina, jednak prawdziwy koszmar zaczyna się wraz z wkroczeniem do miasta Armii Czerwonej. Ucieczka do Madrytu, burzliwa młodość, nieoczekiwane małżeństwo, a przede wszystkim wielka miłość, jaką obdarzy dzieci i jedyną wnuczkę Alicię, nadadzą sens jej życiu.

Wiele lat później Alicia wybiera się w samotną podróż do Berlina, żeby zanurzyć się w przeszłości i odkryć ostatni sekret Pauliny, która sama zdecydowała o własnym losie mimo ukrywanych przez lata tragicznych wspomnień.

Ta powieść to krzyk i szept, fikcja i rzeczywistość, wszystkie sprzeczności wpisane w życie kobiety wczoraj, dziś i zawsze.

Fascynująca historia o walce, miłości, lęku, popełnianych błędach i poznawaniu samego siebie. Chciałabym mieć w swoim życiu taką Paulinę Hoffmann. - Ester Aguado „Woman”

Tajemnica Pauliny Hoffmann - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Halina Grice/2019-10-13

  Lubię, kiedy książka zaciekawia mnie od pierwszej przeczytanej strony. Tak było z "Tajemnicą..." To nie jest wielka literatura, ale w swojej kategorii naprawdę bardzo dobra. Ja czytałam z ogromną przyjemnością, lektura w sam raz na leniwy, letni weekend.
  Paulina Hoffmann przeżyła wiele, przeżyła wojnę, śmierć ojca i braci, stratę najukochańszej przyjaciółki. Przeżyła i to uczyniło ją silną kobietą, kobietą niezależną, skrywającą wiele tajemnic. Poznajemy jej historię i utożsamiamy się z nią, boli nas jej ból, cieszy nas jej szczęście.
  Docieramy do końca jej historii razem z Alicią, ukochaną wnuczką, która dziedziczy po Paulinie dom w Berlinie, o którego istnieniu ani Alicia, ani posotała część rodziny nie miała pojęcia.
  Bardzo przyjemna lektura. Ja, mimo kilku dających się zauważyć niedociągnięc, wciągnęłam się w tę historię, zrelaksowałam i odpoczęłam.

1 - 1 z 1 opinii