Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tajemnica swastyki – ebook

TANIEJ 7 %

Mariusz Kwiatkowski  

14.05.2012

23.03.2012

polski

354

E-bookowo

978-83-63080-83-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Tajemnica Swastyki, to powieść sensacyjna, której akcja rozgrywa się podczas hitlerowskiej okupacji.

Główny bohater, Robert Wilson, jest synem Polki i Anglika, z powodu tragedii rodzinnej trafia do Polski i tu zakochuje się w ślicznej Agnieszce Dąbrowskiej. Niestety, wojna nie pozwala, aby młodzi ludzie żyli szczęśliwie. Dziewczyna trafia do obozu koncentracyjnego, chłopak zaś uczestniczy w ruchu konspiracyjnym.

Bohaterzy dzieła, to również postacie historyczne, między innymi Adolf Hitler, Martin Bormann, Albert Speer i inni. Ich życie, wypełnione intrygami i polityką, przeplata się z losami Agnieszki i Roberta.

Tajemnica swastyki - ebook

13,95 zł 15,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wojciech Dulski/2012-06-11

    Ciekawa fabuła, szybka, wartka akcja. To niewątpliwe zalety tej książki. Na kartach powieści przeplatają się losy niemieckich dygnitarzy partyjnych oraz walczących o władzę intrygantów - znajdziemy tu Heinricha Himllera (szefa SS), Heinricha Muellera (szefa Gestapo) oraz pociągającego za sznurki Martina Bormanna. Z drugiej strony będziemy świadkami dramatycznych losów Roberta i Agnieszki. Młodej pary, która w brutalny sposób zostanie rozdzielona przez wojenną zawieruchę. Książka czyta się szybko, od kart powieści nie mal nie można się oderwać. Jedyna jej wada to ... mała ilość stron i brak konkretnego zakończenia.

1 - 1 z 1 opinii