Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tajna wiedza o zarabianiu w sieci – ebook

TANIEJ 5 %

Andrzej Wojtal  

10.07.2012

polski

66

E-bookowo

978-83-7859-040-8

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Tajna wiedza o zarabianiu w sieci to nie tylko kurs zarabiania w sieci z firmą Gogle, ale również kompendium wiedzy na temat zarabiania w sieci Internet.

Dzięki temu ebookowi prócz zarobionych pieniędzy zdobędziesz wiedzę skrzętnie ukrywaną przez największych bossów e-marketingu, a także bardzo szybko nauczysz się sprawniejszego posługiwania komputerem i programami internetowymi. Nie ważne jest, jaki poziom wiedzy informatycznej reprezentujesz, krok po kroku przeprowadzę Cię przez potrzebne programy i narzędzia służce do pracy.
Wiedzę, którą tutaj ujawniam zdobyłbyś na pewno innymi sposobami, ale zajęłoby ci to długie lata nauki i kosztowało sporo pieniędzy wydanych na zakup podręczników czy szkoleń.

Jeżeli dodasz do tego ebooka własną kreatywność oraz systematyczność, gwarantuję, że wiedza ta przyniesie Ci satysfakcję finansową.

 

Andrzej Wojtal o sobie: jestem już prawie „dziadkiem”, lecz komputery i Internet to moja pasja, która trwa nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Interesuję się również psychologią, tańcem, muzyką i elektroniką. Pisanie książek stało się dla mnie pasją dopiero niedawno, więc postanowiłem podzielić się nieco swoją wiedza.

Tajna wiedza o zarabianiu w sieci - ebook

9,50 zł 10,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Marek K/2012-09-07

    Autor bardzo pobieżnie traktuje temat zarabiania w internecie. Książkę bardziej bym traktował jako zajawkę niż literaturę pokazującą gotowe rozwiązania. Całość obejmuje 54 strony z czego połowę stanowią printscreeny. Autor podaje, iż warto napisać np. ebook na dowolny temat, wiadomo, że ktoś to kupi. Myślę, że taki był właśnie cel. Jedyny plus to taki, że zachęciła mnie ona do poszerzenia wiedzy z tego zakresu, za co dziękuję.

1 - 1 z 1 opinii