Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Teoria gier: Układanka – ebook

TANIEJ 5 %

Natalia Nowak-Lewandowska  

27.02.2018

polski

Replika

9788376747958

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Obojętność i pasja, lojalność i zdrada, miłość i morderstwo – to wszystko znajdziecie w Układance.

Natalia Nowak-Lewandowska udowodniła, że w pisaniu kryminałów jest tak samo dobra jak w pisaniu powieści obyczajowych. Jej Układanka intryguje, zachwyca i pochłania czytelnika, wzbudzając apetyt na więcej. Już nie mogę się doczekać dalszego ciągu.

Hanna Greń,

pisarka

Natalia Nowak-Lewandowska stworzyła doskonały kryminał, który od pierwszych stron wciąga jak wir, a powietrze pozwala zaczerpnąć dopiero na ostatniej stronie. Świetnie wykreowane postacie, ogrom emocji, zabójcza zagadka i napięcie wypełniające czytelnika od stóp do głów – oto nowa odsłona Natalii Nowak-Lewandowskiej. Wirtuozi polskiego kryminału – róbcie dodatkowe miejsce obok siebie!

Ania Makieła,

W Lesie Murckowskim przypadkowy spacerowicz znajduje kości. Eksperci potwierdzają, że są to ludzkie zwłoki. Rozpoczyna się pierwsze śledztwo Julianny Różańskiej, dziennikarki lokalnej gazety, która ma za sobą trudną przeszłość − uzależnienie od narkotyków i śmierć ukochanego. Jakub – jej brat bliźniak - jest policjantem, dzięki czemu Julianna zawsze pierwsza otrzymuje informacje o ciekawych zdarzeniach w ich regionie.

Teoria gier: Układanka - ebook

27,46 zł 28,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Joanna Gawrońska/2018-04-17

    Po pierwsze to nie jest kryminał, raczej książka obyczajowa z elementami kryminalnymi i do tego źle napisana. Wiem, że kryminały teraz "w modzie", ale żeby napisać dobry kryminał trzeba to umieć. Bohaterowie wszyscy co do jednego niesympatyczni, nikogo nie da się polubić, wątek kryminalny nie trzyma się kupy. Znaleziono spalone kości w lesie i oczywiście nikt nie zauważył, ani nie poczuł swądu palonych zwłok, no i ciekawe jak można spalić ludzkie ciało w beczce, może napalmem? Dużo brutalności i wulgarnych opisów seksu. Ja nie polecam.

1 - 1 z 1 opinii