Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tiger. Dzikie noce. Tom 3 – ebook

TANIEJ 5 %

Magda Mila  

25.08.2020

polski

236

Habanero

978-83-956689-7-5

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Życie Aleksa było idealne – przyjaciele, praca, sport. I oczywiście seks. Mnóstwo seksu –trójkąciki, orgietki... Życie proste, przyjemne i bez zobowiązań. Zawsze takie miało być.
Nigdy nie zamierzał się zakochać. A już na pewno nie w niej – kobiecie, z którą związek mógł zniszczyć wszystko, co miał.

Bywa jednak, że nawet największy twardziel ulegnie – najpierw pożądaniu, potem uczuciom. A nawet najrozsądniejsza kobieta zaryzykuje wszystko, by poczuć choć przez chwilę emocje, których nigdy nie zaznała. 
Wydawało się, że różni ich wszystko, ale okazali się bardzo podobni do siebie.  
Czy mogą być razem? Absolutnie nie. Jak jednak żyć bez prawdziwego szczęścia, kiedy się już go zasmakowało?

To kolejna wspaniała uczta literacka przy suto zastawionym stole, pełnym nieczystych zagrywek, szaleństw, napięcia, dzikich żądz, niedomówień i tajemnic. Efektownie i z pazurem pokazuje, że gdy w grę wchodzą silne uczucia pomiędzy dwojgiem osób, próżno szukać zdrowego rozsądku. Wierzcie mi na słowo – będziecie zachwyceni!
Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

Nie dajcie się zwieść drapieżnemu tytułowi i okładce, bo wnętrze najnowszej powieści Magdy Mili to romantyczna torpeda, w której dominuje pytanie: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Fanom mocniejszych miłosnych wrażeń również ten tytuł przypadnie do gustu. Gwarrrrantuję. :
Dominika Matuła, www.domi-czyta.pl

Jeśli myślicie, że Magda Mila powiedziała już ostatnie zdanie, to się grubo mylicie. „Tiger” to książka, która nie pozwoli Wam na sekundę odejść od niej, a zawarte w niej emocje pozostaną w Was na bardzo długo. Serdecznie polecam!
Paulina Nowaczyk, 1001 Romansów

Tiger. Dzikie noce. Tom 3 - ebook

23,74 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!