Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Trzy pocałunki – ebook

TANIEJ 7 %

Katherine Pancol  

10.07.2019

10.07.2019

polski

Sonia Draga

978-83-8110-952-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Trzy pocałunki i człowiek harcuje, wolny, promienny, rozsiewając wokół ogień i gwiazdy. Zmysły wariują, widać tysiące świetlików, pierniczków, pożarów... Oto powrócili wszyscy bohaterowie drodzy Kartherine Pancol i jej czytelnikom. Aż się skrzy! Historie splatają się, plączą, rozciągają, wybuchają, ruszają swoją drogą. Obawiamy się najgorszego, żywimy nadzieję, oddychamy, wstrzymujemy oddech aż do ostatniej strony. Spotkania, oczekiwania, zdrady, podejrzenia i idylle pojawiają się bez uprzedzenia. Jak pocałunki składane tam, gdzie się ich nikt nie spodziewa.

Czysta Pancol, musująca, tragikomiczna i dobrze osadzona w swojej epoce. „Le Parisien”

Julie całuje Jérôme’a, Tom całuje Dakotę, Junior całuje Hortense i wszystko ogarniają płomienie!

Stella zastanawia się nad swoją miłością do coraz bardziej tajemniczego Adriana. Elena knuje sekretną zemstę. Cień Raya Valentiego ciąży nad Saint-Chaland. Genialny Junior odkrywa przed nami swoje nadprzyrodzone moce. Hortense spotyka Inès de la Fressange i przygotowuje swój pierwszy pokaz mody. Pojawiają się Joséphine, Zoé, Calypso, Tom oraz kilka nowych zabawnych i ujmujących postaci. Niektórzy odsłonią ciemną stronę swojej duszy, inni stwierdzą, że ich los został przypieczętowany, wszyscy zaś wciągnięci zostaną w taniec uczuć, zemsty i miłości.

Trzy pocałunki - ebook

32,55 zł 35,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2019-10-06

    W tej książce niestety jednak czegoś mi zabrakło i momentami sama nie wiedziałam o co autorce chodzi. Polecam ją jednak fanom powieści obyczajowych i sag rodzinnych. Idealna do zabrania na wakacyjny wyjazd. Nie ma w niej zbyt dużo akcji, ale mimo to ma ona swój urok i czar. Mnóstwo w niej również zabawnych momentów i za to zdecydowanie chciałabym sięgnąć po inne książki autorki.

1 - 1 z 1 opinii