Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Winna – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Alicja Sinicka  

13.02.2019

13.02.2019

polski

416

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66234-51-2

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ona jest zawsze winna…

Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany, który ją zdradził, a mimo to cały czas kobieta go widuję. W końcu Warren pracuje dla jej ojca.

Wendy czuje, że pętla wokół jej szyi z każdym dniem coraz bardziej się zaciska. Nadzieją na odmianę jej życia i odrobinę szczęścia staje się wojskowy Jim. Jednak kobieta szybko się przekona, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje.

Jeśli Wendy miała nadzieję, że zasługuje na to, aby być szczęśliwa, może się okazać, że los znowu sprawi, że jej życie skomplikuje się jeszcze bardziej. W końcu to ona jest zawsze winna...

Alicja Sinicka, autorka "Oczu wilka" powraca z niezwykle wyczekiwaną powieścią!

__

O autorce:

Alicja Sinicka młoda, polska autorka, która zadebiutowała bardzo dobrze przyjętym w Polsce tytułem "Oczy wilka". Fani są ciekawi, czy i tym razem ich zaskoczy i czy jej powieść okaże się równie wielkim bestsellerem, jak jej debiut. Autorka na co dzień poświęca się roli matki i żony, jest też miłośniczką psów. Zawodowo jest inżynierem i ekonomistką, a każdą wolną chwilę poświęca pisaniu, które jest jej wielką pasją. Pochodzi z Oławy.

Winna - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2019-03-16

    Jestem naprawdę mile zaskoczona. To po prostu dobra powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym. Rozkręca się długo, ale nie bezsensownie, choć trochę za dużo takich psychologicznych rozważań, jak na mój gust. Z drugiej strony - nie mogło być inaczej, skoro dwie bohaterki tej ksiązki są doktorantkami na psychologii.
    Wendy, silnie okaleczona przed laty i ciągle od nowa przeżywająca dramat rodzinny i obwiniająca się bezustannie... za wszystko. Przypisuje sobie winę za śmierć swojego brata Ethana, traci poczucie własnej wartości, nie może pogodzić się z chłodem i brakiem akceptacji ze strony swojego ojca, choć podświadomie próba zbliżenia się do niego jest dla niej celem samym w sobie. Gdy wreszcie spotyka Warrena, swoją pierwszą dorosłą miłość, człowieka silnie związanego z jej ojcem, gdy ma nadzieję poukładać swoje życie i zakopać w ten sposób przepaść, dzielącą ją od ojca, wydarza się coś, co niszczy jej związek z Warrenem, powoduje kolejne tąpnięcie w napiętych stosunkach z ojcem i... powoduje cały ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń, o których sami przeczytajcie. Powiem tylko, że od tej pory książka nabiera zupełnie innego wymiaru, a końcówka - rewelacyjna. Po prostu brawo. Gorąco zachęcam autorkę do kolejnych prób, bo na pewno nie zabraknie amatorów takiej literatury.

1 - 1 z 1 opinii