Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Władcy czasu – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Eva García Sáenz de Urturi  

26.02.2020

26.02.2020

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-1332-1

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Śledczy Kraken po raz kolejny tropi seryjnego mordercę! Zabójca wykorzystuje średniowieczne techniki zabijania, w tym otrucie proszkiem z hiszpańskiej muchy. Czy i tym razem Vitorię ogarnie zbiorowa panika?

Vitoria, rok 2019. Nieznany autor, ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz, publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii, powieść natychmiast podobija serca czytelników.

Vitoria, rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji, jaką powierzył mu król Nawarry Sancho IV Mądry. Ze zdumieniem odkrywa, że jego własny brat poślubił jego narzeczoną, inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.

Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo, że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści Władcy czasu: truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry, zamurowuje dwie ofiary żywcem, a jedną topi w rzece, zamkniętą w beczce razem z psem, kotem, kogutem i żmiją.

Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro, ufortyfikowanego donżonu, od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa, że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.

Kraken dowie się również, że powieść Władcy czasu ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku Cisza białego miasta.

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. Władcy czasu to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w Ciszy białego miasta. To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.

Władcy czasu - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Sylwanka/2020-03-22

  Ostatnia część fenomenalnej trylogii białego miasta, przepełnionej baskijską kulturą i tradycją. Jednocześnie jest to zamknięcie wszystkich dotychczasowych wątków – w połączeniu z kolejną kryminalną zagadką do rozwiązania.
  Nieznany autor, ukrywający się pod pseudonimem, publikuje w 2019 r. powieść historyczną „Władcy czasu”, której bohaterem jest średniowieczny legendarny hrabia don Vela. Kraken, czyli Unai López de Ayala, musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie z metodami opisanymi w ww. powieści. Jedna z ofiar zostaje otruta proszkiem z hiszpańskiej muchy, dwie – zamurowane żywcem, a kolejna – zamknięta w beczce razem z psem, kotem, kogutem i żmiją oraz utopiona w rzece. Czy Krakenowi uda się znaleźć sprawcę zanim uderzy ponownie? I czy uda mu się przy tym ocalić najbliższe mu osoby?

 • Ocena:5
  Jaroslaw Raczynski/2020-03-18

  Świetna tak samo jak poprzednie części. Polecam całą serię.

1 - 2 z 2 opinii