Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wzorce Cloud Native – ebook

TANIEJ 5 %

Cornelia Davies  

30.08.2020

polski

416

Wydawnictwo Naukowe PWN

978-83-01-21349-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Platformy chmurowe obiecują Świętego Grala: niemal zerowe przestoje działania, nieskończoną skalowalność, krótką pętle zwrotnych informacji, odporność na problemy i kontrolę kosztów. Ale jak to osiągnąć? Stosując podejście cloud-native, programiści mogą budować odporne, zdolne do łatwego dostosowywania się, rozproszone aplikacje w skali internetowej, które obsługują olbrzymie ilości użytkowników i obciążenia danymi. Poznaj te podstawowe wzorce i praktyki, a będziesz gotowy na prosperowanie w dynamicznym, rozproszonym, wirtualnym świecie chmury.


Bazując na 25 latach swojego doświadczenia, Cornelia Davis uczy praktyk i wzorców, które odróżniają aplikacje cloud-native od innych. Wraz z realistycznymi przykładami i eksperckimi poradami w temacie pracy z aplikacjami, danymi, usługami czy routingiem autorka pokazuje, jak projektować i budować oprogramowanie, które doskonale działa na nowoczesnych platformach chmurowych.


W książce omówiono:

  • Cykl życia aplikacji cloud-native,
  • Zarządzanie konfiguracją na skalę chmury,
  • Aktualizacje bez przestojów, wersjonowane usługi i równoległe wdrożenia,
  • Wyszukiwanie usług i dynamiczny routing,
  • Zarządzanie interakcjami pomiędzy usługami, w tym powtórzenia i bezpieczniki.

 

Publikacja jest przeznaczona dla czytelników posiadających podstawowe umiejętności projektowania oprogramowania i czytania Javy lub podobnego języka.

Wzorce Cloud Native - ebook

84,55 zł 89,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!