Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zakupy do 30 tys. euro. Zamówienia w procedurze krajowej i unijnej. Nowe progi w zamówieniach publicznych 2014 – ebook

TANIEJ 5 %

Agata Hryc-Ląd   Małgorzata Skóra  

16.07.2014

polski

76

Wiedza i Praktyka

978-83-269-3159-8

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Swoisty przewodnik poświęcony nowym progom występującym w zamówieniach publicznych. Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej omówione zostały wszystkie aspekty dotyczące zakupów poniżej 30.000 euro, zaś część druga poświęcona jest zamówieniom w procedurze krajowej i unijnej.
Prawidłowe oszacowanie wartości zamówienia, a w konsekwencji ustalenie właściwego progu jest czynnością przesądzającą o wyborze krajowej lub unijnej procedury udzielenia zamówienia publicznego. W zależności od ustalenia tej kwoty, należy zastosować różne przepisy ustawy Pzp. Im jest ona wyższa, tym więcej formalności trzeba dopełnić i tym dłużej będzie trwać procedura udzielenia zamówienia.

W książce wskazujemy kierunki działań zalecanych przy organizacji zakupów do 30.000 euro oraz w procedurach krajowych i unijnych. Podpowiadamy, też efektywne i elastyczne rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzają się w firmach komercyjnych, a w prosty sposób mogą zostać przeniesione na grunt sektora finansów publicznych.

Zakupy do 30 tys. euro. Zamówienia w procedurze krajowej i unijnej. Nowe progi w zamówieniach publicznych 2014 - ebook

42,94 zł 45,20 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!