Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zdrajca – ebook

TANIEJ 7 %

Jim Butcher  

27.07.2017

26.07.2017

polski

576

MAG

9788374809283

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) maga prywatnego detektywa. Okazuje się, że świat jest pełen dziwnych i magicznych istot, a większość z nich nie dogaduje się dobrze z ludźmi. I wtedy wkracza Harry.

Harry zawsze stara się unikać kłopotów, jeśli chodzi o Białą Radę Magów, ale jego dawne postępki nie zostały zapomniane. Co stawia go w niezręcznej sytuacji. Morgan, niegdyś jego główny prześladowca w Radzie, zostaje niesłusznie oskarżony o zdradę. Zagrożony najwyższą karą, potrzebuje kogoś obdarzonego talentem i upodobaniem do wspierania słabszych, choć ten ktoś nie jest zbytnio zainteresowany jego obroną. Harry rozpoczyna poszukiwania prawdziwego zdrajcy, żeby oczyścić imię niezbyt sympatycznego Morgana, który ukrywa się przed Radą i jednocześnie przed łowcami nagród. Jeden błąd może sprawić, że - całkiem dosłownie - potoczą się głowy. I jedna z nich może należeć do niego.

Zdrajca - ebook

30,23 zł 32,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Efemeryda/2018-05-21

  Nic nie mogło mi odebrać przyjemności z czytania. Czytało sie przyjemnie, akcja niczego sobie, wciągająca, co prawda wytypowałam tytułowego zdrajcę już coś na 35 stronie, ale czystym przypadkiem (w myśl zasady najmniej podejrzany gryzipiórek z przerośniętym ego) i ucieszyłam się, gdy na końcu okazało się, że miałam rację i druga połowa w nagrodę zabierze mnie na kolację (tak, tak czasem się zakłądamy przy czytaniu książek).
  To już 11 tom cyklu i chyba jak każdy zaczyna się upolityczniać. Dotychczas to była czysta rozrywka, teraz czuję się trochę zniechęcona, ale czas pokaże czy polityk stanowić będzie jedynie tło, czy zdominuje treść.
  Na razie czekam na kolejną część po polsku.

1 - 1 z 1 opinii