Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zła krew – ebook

TANIEJ 7 %

Zoje Stage  

16.01.2019

16.01.2019

polski

400

Czarna Owca

9788380158832

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Suzette kocha swoją córkę, naprawdę, ale po tym, jak małą wyrzucano z kolejnych szkół musiała sama zająć się jej edukacją. Dziś jej kruche zdrowie fizyczne i psychiczne z każdym dniem wyraźnie słabnie. Sztuczki stosowane przez Hannę stają się coraz zmyślniejsze, a mąż Suzette pozostaje ślepy na narastające problemy rodzinne. W tej sytuacji Suzette zaczyna się zastanawiać, czy z jej córką nie dzieje się coś bardzo poważnego i czy dom to dla niej najlepsze miejsce.

Zła krew" to książka niepokojąca w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zapadają w pamięć, bez litości wgryzając się w najboleśniejsze aspekty życia rodzinnego i związanych z nim obowiązków i współzależności. Niesamowity debiut”. (Kelly Braffet, autorka powieści Wszelki ślad zaginął i Ja i mój brat)

Zła krew - ebook

29,75 zł 31,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Grażyna Wagner-Kozioł/2019-04-06

    Jeden z lepszych thrillerów psychologicznych przeczytanych do tej pory przeze mnie!! 12/10 ;) -zarówno w definicji thrillera jak i psychologii z pogranicza psychiatrii. Dosłownie wcisnął mnie w fotel i niejednokrotnie przyspieszył tętno. Niepodważalne zalety to dwutorowa narracja z punktu widzenia 7-letniej dziewczynki i jej matki oraz dynamiczna akcja. Fabuła jest jak najbardziej realna i prawdopodobna, bo wynika z dysfunkcji psychiki...
    Gorąco polecam!! Powieść pozwala wniknąć w głąb umysłu innego...chorego...

1 - 1 z 1 opinii