Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Złota klatka – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Camilla Läckberg  

11.04.2019

11.04.2019

polski

400

Czarna Owca

9788381430265

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Pierwsza część nowej serii królowej szwedzkiego kryminału.

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

Złota klatka” to trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

W skład serii o Fjällbace wchodzą książki: Księżniczka z lodu; Kaznodzieja; Kamieniarz; Ofiara losu; Niemiecki bękart; Syrenka; Latarnik; Fabrykantka aniołków; Pogromca lwów; Czarownica.

Złota klatka - ebook

32,54 zł 34,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  czytelnik/2019-04-24

  fantastyczna, wciągająca. Zupełnie nowa odsłona, nowa historia, nowe ciekawe przygody. Oby tak dalej.

 • Ocena:5
  Ewa /2019-04-24

  Wspaniała lektura. Uwielbiam i polecam czytać serie kryminalne. Czuję się związana z bohaterami książki i śledzę ich perypetie nie tylko w pracy ale i w życiu osobistym.
  Polecam tę serię.

 • Ocena:4
  Sylwanka/2019-04-19

  Znana szwedzka autorka kryminałów powraca z książką która ma być pierwszą częścią nowej serii. Tym razem opowiada historię Faye-kobiety która ma wszystko i z dnia na dzień może wszystko stracić. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć... Czy Faye wyjdzie z tej próby zwycięsko? Intrygujący thriller o silnej i zdecydowanej kobiecie oraz o jej zemście.

1 - 3 z 3 opinii