Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zostaje w rodzinie – ebook

TANIEJ 5 %

Adela Jurowska  

20.11.2019

polski

300

Świat Książki

9788381395366

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ciepła i zabawna opowieść o sile rodzinnych więzi.

Koreccy to typowa warszawska rodzina mieszkająca na Ursynowie. Matka – Ewa – pracuje jako menedżerka w niedużym osiedlowym ośrodku rekreacyjno-sportowym. Prowadzi też księgowość w kilkuosobowej firmie Karola, swojego męża. Karol instaluje sprzęt kuchenny w restauracjach i kawiarniach, ale tak naprawdę najbardziej lubi grać w szachy w Internecie. Jest jeszcze siedemnastoletnia Lucy i piętnastoletni Wiesiek – z typowymi dla nastolatków problemami.

Przed letnimi wakacjami nad Koreckimi zaczynają się zbierać czarne chmury. Jakby nie dość było codziennych kłopotów, któregoś listopadowego dnia do Koreckich przyjeżdża dziadek, któremu towarzyszy mały, brzydki piesek o wdzięcznym imieniu Hebanek. Koreccy zaciskają zęby i szykują się na ostrą jazdę z dziadkiem i jego pupilkiem, którzy na kilka tygodni przejmą w ich mieszkaniu jeden pokój.

Zostaje w rodzinie - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2019-12-27

    Książka napisana w konwencji krzepiących książek z magią świąt w tle, wychodzi poza schemat i pokazuje problemy społeczne, z którymi borykają się dziś Polki i Polacy, zresztą przez cały rok. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie: humor, ciepło, romans, wnikliwe spojrzenie na młodych, starszych i ich wzajemne relacje. Polecam

1 - 1 z 1 opinii