Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kapitan Nauka Puzzle XXL. Alfabet – gra

TANIEJ 5 %

Edgard

Produkt fizyczny: Gra

Opis

Układanka wspomagająca naukę liter!
„Puzzle XXL Alfabet” to duża 48-elementowa układanka, dzięki której młodsze dzieci poznają litery. Na wielkiej ilustracji kolejki górskiej znajdują się 23 kolorowe zwierzaki, które będą doskonałymi kompanami w zabawach przygotowujących do nauki czytania, a także doskonalących motorykę małą, spostrzegawczość i koncentrację.
Nauka liter oraz skuteczny trening wyobraźni przestrzennej
Dostosowane do dłoni przedszkolaka puzzle zachęcają do układania, a zabawa rozwijająca motorykę małą wspomaga naukę liter. Dzięki podpowiedziom pasażerów w wagonikach dziecko łatwo dopasuje pierwszą literę nazwy zwierzęcia do obrazka. Podczas zabawy dzieci uczą się kształtu i nazw liter oraz wyodrębniają pierwsze litery wyrazów.
Anna Jankowska – pedagożka, autorka książek i podcastów dla dzieci i rodziców. Na blogu Tylko dla Mam promuje wychowanie wspierające i aktywne czytanie.
„Puzzle XXL Alfabet” oferują różne warianty gry. Najlepiej zacząć od ułożeniu obrazka. Po przyjrzeniu się zwierzakom można dokładać w wagonikach żetony z literami, na które rozpoczynają się nazwy wagonikowych zwierzaków. Nazwę zwierzaka dziecko może sprawdzić na plakacie dołączonym do zestawu. Dodatkowo do zabawy warto wykorzystać żetony i układać z nich proste wyrazy, np. kot, pies, teczka.
Ilustracje Katarzyny Nowowiejskiej prezentują 23 szalone zwierzaki, które pomagają w przyjazny sposób uświadomić dzieciom, że litery istnieją i służą do komunikacji oraz zapisu tego, co się mówi i myśli.
Wymiary układanki: 67 x 48 cm. Elementy puzzli zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących zabaw.
Rozwój: wyobraźnia przestrzenna, koncentracja, motoryka mała, spostrzegawczość

Kapitan Nauka Puzzle XXL. Alfabet - gra

47,40 zł 49,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!