Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bliskość – książka

TANIEJ 7 %

Kristen Proby  

30.01.2021

polski

270

Amber

9788324173730

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Bestseller "New York Timesa"

"Nikt nie pisze z taką pasją i takim sercem jak Kristen Proby. Uwielbiam ją!"
SYLVIA DAY

Camilla LaRue miała pięć lat, gdy zakochała się w Landonie. Wszyscy mówili, że szczenięca miłość nie trwa długo – najwyraźniej nigdy nie spotkali Landona. Cami z każdym rokiem kochała go bardziej. Kiedy wyjechał po maturze, żeby zostać pilotem, złamał jej serce...
Dwanaście lat i jedno nieudane małżeństwo później Cami jest współwłaścicielką Pokusy – najpopularniejszej restauracji w Portland. Ma wszystko, a przynajmniej tak jej się wydaje. Dopóki do miasta nie wraca Landon…
Landon zawsze kochał Cami, ale nigdy tego nie wyznał. Była przyjaciółką jego młodszej siostry. Teraz Cami nie jest już dziewczynką. Jest kobietą – cudowną i seksowną. Czy tym razem to ona złamie mu serce?

KRISTEN PROBY uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki są silne i namiętne.
Jej wydana w wielu krajach seria "Ze Mną w Seattle" to bestsellery ze szczytu amerykańskich list. Wszystkie kolejne tomy były na 1. miejscach Amazonu.
Najnowsze serie autorki ("Pokusa" i "Big Easy") to również bestsellery „New York Timesa” i „USA Today”.

Bliskość - książka

37,01 zł 39,80 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!