Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Polish horror story Mój sługa Ezra / Krew i strach / Krew, pot i łzy – książka

TANIEJ 7 %

23.01.2021

polski

882

Oficynka

9788365891105

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Polish horror story

Najlepsze polskie horrory w krwawym pakiecie i przystępnej cenie

Krew, pot i łzy – Carla Mori

Krew i strach – Aleksander Wierny

Mój sługa Ezra – Maciej Żytowiecki

Krew, pot i łzy - Carla Mori
Czy papież jest na usługach Szatana? Czy kapłani manipulują słowami Pisma Świętego, oddalając swych wiernych od Boga? Jakie tajemnice skrywa klasztor jasnogórski i czy częstochowska prokuratura zdoła je odkryć, zanim będzie za późno? Przed bohaterkami mrocznego horroru Carli Mori, dziennikarką Klarą Wasowską oraz prokurator Zuzanną Bachledą, stoi nie lada wyzwanie. To, że w czasie śledztwa mogą stracić życie, jest teraz ich najmniejszym problemem…

Carla Mori - namiętna wielbicielka horrorów klasy "D" i dobrego, klasycznego kina akcji. Na co dzień stateczna gospodyni domowa, żona i matka, szukająca idealnego przepisu na zupę pomidorową, wieczorami zachwyca się pracami najznakomitszych tatuatorów świata. Pasjonuje się również muzyką. "Krew, pot i łzy" to jej debiut literacki.

Krew i strach - Aleksander Wierny
Ernest Ewaryst nie wie, skąd się wzięła jego moc. Po prostu pewnego dnia zrozumiał, że jego misją jest zabijanie wampirów. Czerpie z tego siłę, rozkosz i moralne uzasadnienie swojego istnienia. Jest bezlitosny, nieobliczalny i coraz bardziej brutalny. Aż którejś nocy na jego drodze staje wampirzyca Lena.

Aleksander Wierny – urodził się (w 1973 r.) i mieszka w Częstochowie. Absolwent filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim. Kiedyś – dziennikarz prasowy i telewizyjny, reżyser i scenarzysta filmów promocyjnych, dziś – urzędnik. Wydał Światło, Matkę mojego dziecka oraz Teraz.

Mój sługa Ezra - Maciej Żytowiecki
Jesień 1939 roku. Po latach burzliwej kariery chicagowski detektyw Ezra odlicza miesiące pozostałe do upragnionej emerytury. Wciąż tańczy na krawędzi brzytwy, unikając rzeczy gorszych od śmierci, jednak ktoś zna jego tajemnicę i sielanka przy boku Olgi może wkrótce dobiec końca. Komisarz Mills domaga się postępów w sprawie Karla Zuty, jednego z dawnych przybocznych Wielkiego Ala… Tymczasem coś kołacze w umyśle Ezry, stalowe pazury drapią ściany czaszki. Głos skrytego przed ludzkim okiem Złego domaga się posłuszeństwa.

Od mrocznych zaułków rodem z tradycji powieści noir i hardboiled po najodleglejszą planetę kosmosu. Od bezlitosnych gangsterów po wszechpotężne istoty, dla których życie ludzkie znaczy tyle, co nic. Czy najwredniejszy gliniarz Chicago ma szansę ujść z życiem w pojedynku sił mogących wpłynąć na los świata?

Maciej Żytowiecki – miłośnik literatury, filmu, muzyki alternatywnej, tajemnic, wszelakich dziwności i bardzo szeroko pojętej przygody. Publikował w „SFFiH”, „Fahrenheicie”, „Esensji”, „Qfancie” oraz w zbiorach opowiadań „Nawiedziny”, „Białe szepty” i „Szuje, mątwy i straceńcy”. Jego debiutancka powieść „Mój prywatny demon” ukazała się w 2011 roku. Więcej informacji o pisarzu można znaleźć na blogu maciejzytowiecki

Polish horror story Mój sługa Ezra / Krew i strach / Krew, pot i łzy - książka

60,45 zł 65,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!