Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

prawo i administracja

Liczba pozycji: 3584
 • prawo i administracja : Zagłada Żydów żółkiewskich – książka
  TANIEJ 5 %

  Zagłada Żydów żółkiewskich – książka

  Gerszon Taffet  

  Zagłada Z˙ydo´w z˙o´łkiewskich Gerszona Taffeta została pomyślana jako swojego rodzaju pomnik gminy z˙ydowskiej w Z˙o´łkwi pod Lwowem. Książka do dziś stanowi „cenny przyczynek do dziejów martyrologii żydowskiej”. Taffet skrupulatnie zbiera fakty, ewidencjonuje nazwiska oso´b zaangażowanych w przedstawiane przez siebie wypadki, zdaje relacje? z emocji towarzyszących różnym ich uczestnikom. Odwołując...

  Cena: 23,75 zł 25,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Kodeks spółek handlowych 2020 z komentarzem + CD – książka
  TANIEJ 5 %

  Kodeks spółek handlowych 2020 z komentarzem + CD – książka

  Michał Koralewski  

  Nowe wydanie praktycznego poradnika pokazującego zmiany jakie wprowadzono w funkcjonowaniu spółek w 2019 r, a które zaczną obowiązywać od 2020 roku. Rok 2019 przyniósł dwie istotne nowelizacje Kodeksu spółek handlowych oraz kilka mniejszych. W konsekwencji zmiany prawa dotknęły niemal wszystkich spółek handlowych, a ich liczba się niebawem zwiększy o kolejną – prostą spółkę akcyjną.

  Cena: 141,55 zł 149,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu i ośrodku – książka
  TANIEJ 5 %

  Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu i ośrodku – książka

  Celuch Małgorzata  

  Książka „Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu i ośrodku. Pojęcie i umocowanie prawne. Obowiązki i zasady współpracy z innymi nauczycielami. Niezbędna dokumentacja. Pytania i odpowiedzi” opisuje zadania i podstawy prawne zatrudniania nauczyciela wspomagającego, zasady współpracy z innymi nauczycielami oraz rodzicami dzieci, podstawowe obowiązki,dokumentację prowadzoną przez nauczycieli.

  Cena: 37,90 zł 39,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Podwójny rocznik w szkole - regulacje prawne, wyzwania, rozwiązania problemowych kwestii – książka
  TANIEJ 5 %

  Podwójny rocznik w szkole - regulacje prawne, wyzwania, rozwiązania problemowych kwestii – książka

  Celuch Małgorzata  

  W książce „Podwójny rocznik w szkole – regulacje prawne, wyzwania, rozwiązania problemowych kwestii dyrektor znajdzie omówienie takich zagadnień, jak czas trwania zajęć lekcyjnych, braki kadry, problemy z podstawą programową i egzaminami, odrębne procedury wewnątrzszkolne i inne.

  Cena: 28,40 zł 29,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Rozliczanie czasu pracy w podmiotach leczniczych w 2020 roku – książka
  TANIEJ 5 %

  Rozliczanie czasu pracy w podmiotach leczniczych w 2020 roku – książka

  Piotr Ciborski   Joanna Suchanowska  

  W książce znajdziesz odpowiedzi na liczne pytania związane z rozliczaniem czasu pracy i urlopów wypoczynkowych w podmiotach leczniczych. Praktyczne porady wzbogacone są licznymi przykładami oraz grafikami czasu pracy, dzięki którym łatwiej przyswoisz sobie skomplikowane przepisy. Zastosuj wskazówki podane przez naszych ekspertów, a unikniesz dotkliwych kar finansowych za błędne rozliczanie czasu p...

  Cena: 123,41 zł 129,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Gospodarka odpadami konsekwencje wprowadzenia w życie nowych przepisów – książka
  TANIEJ 5 %

  Gospodarka odpadami konsekwencje wprowadzenia w życie nowych przepisów – książka

  Marta Hebda   Karolina Szewczyk-Cieślik   Ewa Romanowska  

  W książce "Gospodarka odpadami – konsekwencje wprowadzenia w życie nowych przepisów" przeczytasz o najważniejszych modyfikacjach dotyczących gospodarki odpadami. Dowiesz się, które obowiązki powinieneś zrealizować w określonych terminach, jakie teoretyczne przepisy mają odzwierciedlenie w praktyce, a także znajdziesz wiele konkretnych przykładów i rozwiązań realnych problemów zgłaszanych przez prz...

  Cena: 94,05 zł 99,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Organizer awansującego się nauczyciela – książka
  TANIEJ 5 %

  Organizer awansującego się nauczyciela – książka

  Jacek Miklasiński   Anna Trochimiuk   Marta Wysocka  

  Organizer awansującego się nauczyciela to praktyczne narzędzie wspierające nauczycieli odbywających staż na kolejny stopień awansu zawodowego. Publikacja to nie tylko wygodny organizer, lecz także poradnik zawierający wskazówki dla awansujących nauczycieli.

  Cena: 66,41 zł 69,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Gabinet stomatologiczny – książka
  TANIEJ 5 %

  Gabinet stomatologiczny – książka

  zbiorowa Praca  

  Sprawdź, jak prowadzić dokumentację elektroniczną: e-zwolnienia, e-recept i e-skierowania od 1 stycznia 2020 roku. Miej pewność, że właściwie prowadzisz ewidencję i sprawozdawczość po zmianach, które wchodzą w życie od 1 stycznia 2020 roku. Prowadź poprawnie dokumentację medyczną swoich pacjentów po ostatnich zmianach.

  Cena: 94,05 zł 99,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Informator kadrowego 2020 – książka
  TANIEJ 5 %

  Informator kadrowego 2020 – książka

  zbiorowa Praca  

  Ponad 80 tabel i zestawień – wszystkie najważniejsze informacje kadrowe skondensowane w wygodnej formie. Ważne wskaźniki, listy kontrolne, zestawienia, przypomnienia - związane z zatrudnianiem, zwalnianiem, obowiązkami pracodawcy, czasem pracy, urlopami, wynagrodzeniami, ochroną rodzicielstwa  i  kontrolami PIP.

  Cena: 37,90 zł 39,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : PPK w firmie – książka
  TANIEJ 5 %

  PPK w firmie – książka

  Antoni Kolek   Marcin Wojewódka   Oskar Sobolewski  

  Wdrożenie pracowniczych planów kapitałowych (PPK) stanowi jedno z najważniejszych wyzwań dla pracodawców w najbliższych latach. Powszechny charakter nowego sytemu długoterminowego oszczędzania zakłada, że PPK skierowane zostaną do większości osób zatrudnionych. Publikacja „PPK w firmie. Tworzenie, obowiązki informacyjne, rozliczanie wpłat”, pozwoli uzyskać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania...

  Cena: 69,26 zł 72,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Polityka rachunkowości w kulturze – książka
  TANIEJ 5 %

  Polityka rachunkowości w kulturze – książka

  Ewa Ostapowicz   Katarzyna Trzpioła  

  Sprawdź, co może być naruszeniem dyscypliny finansów publicznych i jaka jest odpowiedzialność dyrektora instytucji kultury i pracowników księgowości. Sprawdź także, jak korygować powstałe błędy i jak rozliczać się z urzędem skarbowym. Poznaj odpowiedzi na autentyczne pytania księgowych w instytucjach kultury.

  Cena: 69,26 zł 72,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Zamknięcie roku 2019 w księgach instytucji kultury – książka
  TANIEJ 5 %

  Zamknięcie roku 2019 w księgach instytucji kultury – książka

  Katarzyna Trzpioła  

  Dzięki wskazówkom zawartym w tej książce poprawnie zamkniesz księgi rachunkowe 2019 roku i sporządzisz sprawozdanie finansowe. Dowiesz się także, jakich terminów musisz przestrzegać i za co odpowiada dyrektor przy sporządzeniu bilansu. Sprawdź, jakie zmiany w księgowości wprowadzono w 2019 roku. Poznaj odpowiedzi na autentyczne pytania księgowych w instytucjach kultury.

  Cena: 69,26 zł 72,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Plan finansowy 2020 dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych – książka
  TANIEJ 5 %

  Plan finansowy 2020 dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych – książka

  Świderek Izabela   Skiba Halina  

  Podstawą gospodarki finansowej każdej samorządowej jednostki budżetowej jest plan finansowy, który stanowi część budżetu danej jednostki samorządu terytorialnego. Publikacja prezentuje i tłumaczy zasady opracowywania oraz dokonywania zmian w planie finansowym jednostki.

  Cena: 139,65 zł 147,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Klasyfikacja budżetowa 2020 – książka
  TANIEJ 5 %

  Klasyfikacja budżetowa 2020 – książka

  Jarosz Barbara  

  „Klasyfikacja budżetowa 2020” zawiera tekst rozporządzenia w sprawie klasyfikacji budżetowej oraz załączników do tego rozporządzenia, w których przedstawiono podziałki klasyfikacji budżetowej wraz z objaśnieniami – z uwzględnieniem dwóch najnowszych nowelizacji dokonanych w 2019 roku, z mocą obowiązującą od 1 stycznia 2019 r.

  Cena: 139,65 zł 147,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Dokumentacja kadrowa w transporcie drogowym z wzorami dokumentów – książka
  TANIEJ 5 %

  Dokumentacja kadrowa w transporcie drogowym z wzorami dokumentów – książka

  zbiorowa Praca  

  Z publikacji dowiesz się, jak wystawić świadectwo pracy według przepisów obowiązujących od 7 września 2019 r., jak poprawnie określić porę nocną kierowcy. Podpowiemy również, jak prowadzić akta pracownicze kierowcy zgodnie z najnowszymi przepisami. W książce znajdziesz aż 50 wskazówek i 16 wzorów dokumentów.

  Cena: 85,41 zł 89,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Czas pracy 2020 – książka
  TANIEJ 5 %

  Czas pracy 2020 – książka

  zbiorowa Praca  

  Komentarz dla praktyków do działu VI Kodeksu pracy "Czas pracy 2020". Kładzie nacisk na zastosowanie przepisów w praktyce, wzory, przykłady (także przykłady obliczeń), grafiki na konkretnych miesiącach 2020 roku

  Cena: 71,16 zł 74,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Akta osobowe 2020 – książka
  TANIEJ 5 %

  Akta osobowe 2020 – książka

  Wrońska-Zblewska Katarzyna   Frączek Monika  

  2019 rok przyniósł duże zmiany, jeśli chodzi o akta osobowe. Są duże zmiany, jeśli chodzi o okresy przechowywania dokumentacji pracowniczej. Pojawiła się możliwość przejścia na e-akta, jest też kilka zmian w papierowej dokumentacji pracowniczej. Duże zmiany objęły też ewidencjonowanie czasu pracy. I wreszcie: doszedł nowy obowiązek informacyjny.

  Cena: 56,90 zł 59,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Sprawozdawczość budżetowa 2020 – książka
  TANIEJ 5 %

  Sprawozdawczość budżetowa 2020 – książka

  Barbara Jarosz  

  „Sprawozdawczość budżetowa 2020” przedstawia sposób sporządzania oraz obowiązujące terminy i formy przekazywania sprawozdań w zakresie operacji finansowych, sprawozdań budżetowych oraz sprawozdań budżetowych w układzie zadaniowym, biorąc pod uwagę najnowsze zmiany, które zostały wprowadzone w 2019 roku – w tym nowe formularze sprawozdań Rb-28NWS, Rb-NDS i Rb-34S.

  Cena: 139,65 zł 147,00 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : VAT w budżetówce – książka
  TANIEJ 5 %

  VAT w budżetówce – książka

  zbiorowa Praca  

  Publikacja zawiera praktyczne zestawienie ostatnich zmian w VAT, a także tych, które wejdą w życie w trakcie 2020 roku. Zamieściliśmy też rozwiązania problematycznych kwestii z VAT, z jakimi spotykają się na co dzień księgowe z sektora publicznego.

  Cena: 56,90 zł 59,90 zł

  Więcej

 • prawo i administracja : Kodeks pracy 2020 Ujednolicone przepisy z komentarzem do zmian – książka
  TANIEJ 5 %

  Kodeks pracy 2020 Ujednolicone przepisy z komentarzem do zmian – książka

  zbiorowa Praca  

  Aktualny zbiór przepisów Kodeksu pracy z praktyczną prezentacją zmian na 2019 i 2020 rok. Publikacja uzupełniona o komentarz do zmian w zakresie m.in. nowych reguł związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej (zmiany obowiązujące od 1 stycznia 2019 r.), wprowadzanych z dniem 4 maja 2019 r. zmian kodeksowych wynikających z tzw. ustawy wdrażającej przepisy RODO, a także obowiązujących od 7 września...

  Cena: 75,90 zł 79,89 zł

  Więcej

Liczba pozycji: 3584

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA