Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Twoja Księgarnia 4/2018 (40) – książka

TANIEJ 7 %

11.01.2019

polski

54

OSDW Azymut

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Szanowni Państwo!
Z radością oddajemy w Wasze ręce jubileuszowe, czterdzieste wydanie kwartalnika „Twoja Księgarnia”. W tym miejscu chciałam podziękować wszystkim, których zaangażowanie zaowocowało kolejnymi latami działalności na rynku księgarskim, współpracującym z nami księgarniom, ale szczególnie Czytelnikom bez których nie byłoby czasopisma.

Książką numeru jest przeniesiona niedawno na mały ekran, powieść Vincenta V. Severskiego „Nielegalni”. Serialowa wersja historii szpiegowskiej wzbudza zainteresowanie czytelników, nie tylko przez odwieczny spór o pierwszeństwo wydania literackiego nad ekranizacją (lub odwrotnie) oraz emocjonującą fabułą, ale też dzięki plejadzie gwiazd skupionych wokół produkcji.

Zachęcam Państwa do lektury wywiadów z Katarzyną Kozłowską, autorką książki „Feluś i Gucio idą do przedszkola” i Anitą Musioł, założycielką Wydawnictwa Pauza. W wydaniu grudniowym kwartalnika nie mogło zabraknąć nowości literackich dla młodych czytelników, do poznania których zapraszam bez względu na metrykę. Książka dziecięca to nie tylko autorskie ilustracje, unikatowe przekłady, oryginalne formy, ale przede wszystkim wartościowe treści i niezapomniane przeżycia, od których przecież często zaczyna się radość czytania.

Twoja Księgarnia 4/2018 (40) - książka

4,64 zł 4,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!