Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

emmy

Liczba pozycji: 37
  • Śladami Emmy – książka
    TANIEJ 5 %

    Śladami Emmy – książka

    Wendy Walker  

    Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie, na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie, odkrywa relacje, w których naruszane są granice,...

    Cena: 33,24 zł 34,99 zł

    Więcej

  • Dear Mrs Bird – książka
    TANIEJ 5 %

    Dear Mrs Bird – książka

    A charming, irresistible debut novel set in London during World War II about an adventurous young woman who becomes a secret advice columnist—a warm, funny, and enormously moving story for fans of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society and Lilac Girls. London 1940, bombs are falling. Emmy Lake is Doing Her Bit for the war effort, volunteering as a telephone operator with the Auxiliary Fire...

    Cena: 31,35 zł 33,00 zł

    Więcej

  • Kacper i Emma najlepsi przyjaciele – książka
    TANIEJ 5 %

    Kacper i Emma najlepsi przyjaciele – książka

    Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele to pierwsze trzy książeczki z serii książek o dwójce przedszkolaków, opublikowane w jednym tomie. Pełne ciepła i pięknie ilustrowane, adresowane są zarówno do chłopców, jak i do dziewczynek. Kacper i Emma chodzą do tego samego przedszkola i są najlepszymi przyjaciółmi. A kiedy ma się najlepszego przyjaciela, to świat staje się o wiele ciekawszy i wszystko wydaje...

    Cena: 28,40 zł 29,90 zł

    Więcej

  • Lego Friends Jabłkowy zawrót głowy – książka
    TANIEJ 5 %

    Lego Friends Jabłkowy zawrót głowy – książka

    Poznaj nowe przygody pięciu przyjaciółek z Heartlake City! Dołącz do Mii, Emmy, Andrei, Olivii i Stephanie i sprawdź, czy ich owocowy biznes nie kręci się trochę za szybko. Potem zajrzyj za kulisy jednego z niespodziewanych koncertów w mieście. Na koniec rozwiąż qiuzy, a dowiesz się, jak zostać piosenkarką i co jest Twoją mocną stroną. W Heartlake City wśród przyjaciół zawsze możesz liczyć na świetną...

    Cena: 16,14 zł 16,99 zł

    Więcej

  • Dołek – książka
    TANIEJ 5 %

    Dołek – książka

    Adbage Emma  

    Dołek leży za salą gimnastyczną. Ktoś kiedyś wybrał stamtąd ziemię i teraz w Dołku rosną krzaki, i sterczą pieńki, i można się w nim bawić bez końca w najlepsze zabawy. Wszyscy uwielbiamy Dołek, wszyscy z wyjątkiem dorosłych. Oni go nienawidzą! Autorska książka obrazkowa Emmy Adbage uhonorowana w 2018 roku Nagrodą Augusta – najważniejszym szwedzkim wyróżnieniem dla książki dziecięcej. Pean na cześć...

    Cena: 33,15 zł 34,90 zł

    Więcej

  • LEGO Friends Moc przyjaźni – książka
    TANIEJ 5 %

    LEGO Friends Moc przyjaźni – książka

    Przyjaciółki z Heartlake City uwielbiają spędzać razem czas! Dołącz do nich i poznaj jeszcze więcej ciekawych przygód Andrei, Mii, Emmy, Stephanie i Olivii. Zaproś swoją przyjaciółkę i bawcie się dołączonymi do książki klockami LEGO® Friends. Rozwiązujcie zadania stworzone specjalnie dla was – dobrej zabawy!

    Cena: 15,19 zł 15,99 zł

    Więcej

  • Pani Bovary Gustawa Flauberta – książka
    TANIEJ 5 %

    Pani Bovary Gustawa Flauberta – książka

    Anna Paterek  

    Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów (Emmy Karola, Leona, Rudolfa, aptekarza i innych), ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury (m.in. bovaryzm, beylizm, egzaltacja, powieść realistyczna), problematyka, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ, wygodny format. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac...

    Cena: 5,61 zł 5,90 zł

    Więcej

  • Lady Hamilton Ostatnia miłość lorda Nelson – książka
    TANIEJ 5 %

    Lady Hamilton Ostatnia miłość lorda Nelson – książka

    Leo Belmont  

    To opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach historycznych Europy XVPPP wieku. Pokazuje dzieje wielkiej miłości Emmy Lyon jako Lady Hamilton, tancerki angielskiej, później żony Sir Hamiltona, brytyjskiego ambasadora w Neapolu do Horacego Nelsona, najsłynniejszego admirała w historii floty brytyjskiej, który dwukrotnie pokonał flotę Francji.

    Cena: 39,90 zł 42,00 zł

    Więcej

  • Lego Friends Legendy dżungli – książka
    TANIEJ 5 %

    Lego Friends Legendy dżungli – książka

    Poznaj nowe przygody pięciu przyjaciółek z Heartlake City! Dołącz do Olivii, Stephanie, Mii, Andrei i Emmy i ruszaj na poszukiwanie przygód w samym sercu dżungli! Sprawdź, czy uda się przekonać niesforną małpkę do oddania cennego klejnotu i czy spełni się pewna tajemnicza legenda. Na koniec rozwiąż quizy i dowiedz się, jak patrzysz na świat i czy jesteś gotowa na niezwykłą wyprawę! W Heartlake City...

    Cena: 16,14 zł 16,99 zł

    Więcej

  • W kajdankach miłości – książka
    TANIEJ 5 %

    W kajdankach miłości – książka

    K. Bromberg  

    Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie, kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich, Grant, od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie "Emmy" była jego najlepszą przyjaciółką, z którą spędzał każdą wolną chwilę. I nagle wszystko się skończyło. Niespodziewany dramat, złamana obietnica...

    Cena: 37,90 zł 39,90 zł

    Więcej

Liczba pozycji: 37

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA