Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

emmy

Liczba pozycji: 18
  • Śladami Emmy – książka
    TANIEJ 5 %

    Śladami Emmy – książka

    Wendy Walker  

    Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie, na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie, odkrywa relacje, w których naruszane są granice,...

    Cena: 33,24 zł 34,99 zł

    Więcej

  • Dear Mrs Bird – książka
    TANIEJ 5 %

    Dear Mrs Bird – książka

    A charming, irresistible debut novel set in London during World War II about an adventurous young woman who becomes a secret advice columnist—a warm, funny, and enormously moving story for fans of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society and Lilac Girls. London 1940, bombs are falling. Emmy Lake is Doing Her Bit for the war effort, volunteering as a telephone operator with the Auxiliary Fire...

    Cena: 31,35 zł 33,00 zł

    Więcej

  • Lady Hamilton Ostatnia miłość lorda Nelson – książka
    TANIEJ 5 %

    Lady Hamilton Ostatnia miłość lorda Nelson – książka

    Leo Belmont  

    To opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach historycznych Europy XVPPP wieku. Pokazuje dzieje wielkiej miłości Emmy Lyon jako Lady Hamilton, tancerki angielskiej, później żony Sir Hamiltona, brytyjskiego ambasadora w Neapolu do Horacego Nelsona, najsłynniejszego admirała w historii floty brytyjskiej, który dwukrotnie pokonał flotę Francji.

    Cena: 39,90 zł 42,00 zł

    Więcej

  • Romans w świecie mody – książka
    TANIEJ 5 %

    Romans w świecie mody – książka

    Karen Booth  

    Emma Stewart z dnia na dzień zostaje miliarderką i współwłaścicielką domu mody Eden’s na Manhattanie. Pierwsze kroki w nowym świecie są dla niej trudne, lecz radzi sobie dzielnie, a przypadkowe spotkanie z przystojnym Brytyjczykiem, Danielem Stone’em, staje się początkiem gorącego romansu. Emma nie wie jednak, że Daniel ma w Nowym Jorku misję do spełnienia: otworzyć dom mody Stone’s i zniszczyć Eden’s....

    Cena: 10,44 zł 10,99 zł

    Więcej

  • W kajdankach miłości – książka
    TANIEJ 5 %

    W kajdankach miłości – książka

    K. Bromberg  

    Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie, kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich, Grant, od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie "Emmy" była jego najlepszą przyjaciółką, z którą spędzał każdą wolną chwilę. I nagle wszystko się skończyło. Niespodziewany dramat, złamana obietnica...

    Cena: 37,90 zł 39,90 zł

    Więcej

  • Saga księżycowa Księżycowa noc – książka
    TANIEJ 5 %

    Saga księżycowa Księżycowa noc – książka

    Marah Woolf  

    Saga księżycowa to cykl powieści dla młodzieży stworzonych przez niemiecką autorkę Marah Woolf. Jej książki stały się w Niemczech prawdziwymi bestsellerami – sprzedano ponad 500 000 egzemplarzy. Saga księżycowa opowiada o niełatwej miłości dwojga nastolatków, Emmy i Caluma. Poznają się, gdy po stracie matki Emma zostaje zmuszona opuścić swój dotychczasowy dom w Waszyngtonie i zamieszkać z niewidzianym...

    Cena: 28,40 zł 29,90 zł

    Więcej

  • Walcząc z przeszłością – książka
    TANIEJ 5 %

    Walcząc z przeszłością – książka

    Małgorzata Brodzik  

    Dzieciństwo jest najważniejszym okresem w życiu każdego z nas. Pozostawia ono trwały ślad w psychice i wpływa na to, jak później radzimy sobie w dorosłym życiu. Walcząc z przeszłością jest świadectwem tego, że często dzieci borykają się z problemami, których mógłby nie udźwignąć nawet dorosły człowiek. To opowieść o losach Emmy, młodej kobiety, która nie może poradzić sobie z demonami przeszłości....

    Cena: 36,00 zł 37,90 zł

    Więcej

  • Dziewczyny – książka
    TANIEJ 5 %

    Dziewczyny – książka

    Emma Cline  

    Dziewczyny – ich kruchość, siła, pragnienie przynależności – to istota tej olśniewającej powieści dla czytelników Przekleństw niewinności Jeffreya Eugenidesa oraz Zanim dopadnie nas czas Jennifer Egan. Północna Kalifornia, pełen przemocy koniec lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Na początku lata samotna i wrażliwa nastolatka Evie Boyd widzi grupę dziewcząt w parku i od pierwszego spojrzenia uwodzi...

    Cena: 37,05 zł 39,00 zł

    Więcej

  • Okruchy dnia – książka
    TANIEJ 5 %

    Okruchy dnia – książka

    Kazuo Ishiguro  

    Powieść nagrodzona Bookerem, najbardziej prestiżową brytyjską nagrodą literacką. Książka laureata literackiej Nagrody Nobla 2017. Światowy rozgłos przyniosła jej ekranizacja z mistrzowskimi kreacjami Anthony’ego Hopkinsa i Emmy Thompson, wyróżniona 8 nominacjami do Oscarów. Narratorem książki jest Stevens, angielski kamerdyner, który wierność wobec pracodawcy i wypełnianie obowiązków stawia ponad...

    Cena: 31,25 zł 32,90 zł

    Więcej

  • Ostrożnie z marzeniami – książka
    TANIEJ 5 %

    Ostrożnie z marzeniami – książka

    Jeffrey Archer  

    Czwarty tom bestsellerowych „Kronik Cliftonów”! Po wiadomości o tragicznym wypadku samochodowym Harry Clifton i jego żona Emma śpieszą do szpitala, by zidentyfikować ciało swojego syna Sebastiana… Ross Buchanan jest zmuszony do ustąpienia z funkcji prezesa Spółki Żeglugowej Barringtona i Emma Clifton chce zająć jego miejsce. Jednakże Don Pedro Martinez zamierza wprowadzić tam swoją marionetkę po to,...

    Cena: 37,90 zł 39,90 zł

    Więcej

Liczba pozycji: 18

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA