Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

lackberg

Liczba pozycji: 54
  • Super-Charlie i tajemnica babci – książka
    TANIEJ 7 %

    Super-Charlie i tajemnica babci – książka

    Camilla Lackberg  

    Poznaj Charliego – chłopca o supermocach i jego zwariowaną rodzinę – Mamę, Tatę, Dziadka, Babcię oraz najważniejsze dla niego osoby, czyli starszego Brata i starszą Siostrę. Tym razem Charlie i jego rodzina wyjeżdżają na wakacje. Czeka ich podróż nowym kamperem, a potem odpoczynek i dobra zabawa. Niestety na miejscu okazuje się, że ich Babcia zniknęła. Czy została porwana? Charlie musi znaleźć sposób,...

    Data dostępności:

    Cena: 32,54 zł 34,99 zł

    Więcej

  • Super-Charlie i złodziej zabawek – książka
    TANIEJ 7 %

    Super-Charlie i złodziej zabawek – książka

    Camilla Lackberg  

    Poznaj Charliego – chłopca o supermocach i jego zwariowaną rodzinę – Mamę, Tatę, Dziadka, Babcię oraz najważniejsze dla niego osoby, czyli starszego Brata i starszą Siostrę. Pewnej nocy całą rodzinę budzi głośny płacz Siostry. Jej ukochana pluszowa zabawka zniknęła. Rozpoczynają się poszukiwania. Charlie z pomocą Babci chce rozwiązać zagadkę zaginionej zabawki. Czy uda mu się wytropić złodzieja?

    Data dostępności:

    Cena: 32,54 zł 34,99 zł

    Więcej

  • Złota klatka / Srebrne skrzydła – książka
    TANIEJ 7 %

    Złota klatka / Srebrne skrzydła – książka

    Camilla Läckberg  

    "ZŁOTA KLATKA" Trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście. Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej...

    Data dostępności:

    Cena: 55,79 zł 59,99 zł

    Więcej

  • BestsellerTANIEJ 7 %

    Fjällbacka 10: Czarownica – ebook

    Camilla Läckberg  

    Zaginięcie czteroletniej Linnei z gospodarstwa koło Fjällbacki przypomina tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat. Z tego samego miejsca zginęła wtedy mała dziewczynka, której ciało zostało wkrótce znalezione w pobliskim leśnym jeziorku. Do morderstwa przyznały się dwie trzynastolatki, potem to odwołały, jednak sąd uznał je za winne, chociaż jako nieletnie nie trafiły do więzienia. Jedna z nich...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,54 zł 34,99 zł

    Więcej

    Ocena: 4.3 (3 oceniających) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • The girl in the woods – książka
    TANIEJ 7 %

    The girl in the woods – książka

    Camilla Lackberg  

    No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedström and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A missing child When a four-year-old girl disappears in the woods outside Fjällbacka, people are horror-struck. Thirty years ago, a child went missing from the same spot, and was later discovered,...

    Data dostępności:

    Cena: 30,69 zł 33,00 zł

    Więcej

  • BestsellerTANIEJ 7 %

    Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości – ebook

    Camilla Läckberg  

    Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości to kwintesencja kryminalnych opowiadań, w których sekrety i zdrada prowadzą do makabrycznej zemsty. To Camilla Läckberg jaką wszyscy uwielbiamy! Idziesz do więzienia Czworo młodych ludzi świętuje Nowy Rok w luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. To najlepsi przyjaciele, podobnie jak ich rodzice, którzy urządzają przyjęcie w willi obok. Mają...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,89 zł 29,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Fjällbacka 9: Pogromca lwów (wyd. 2) – ebook

    Camilla Läckberg  

    Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać! Styczeń, mroźna Fjällbacka. Z lasu wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu wybiega półnaga dziewczyna. Kierowca nie jest w stanie jej wyminąć. Ciężko ranna nastolatka umiera w szpitalu. Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,89 zł 29,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości – książka
    TANIEJ 7 %

    Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości – książka

    Camilla Lackberg  

    Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości to kwintesencja kryminalnych opowiadań, w których sekrety i zdrada prowadzą do makabrycznej zemsty. To Camilla Läckberg jaką wszyscy uwielbiamy! Idziesz do więzienia Czworo młodych ludzi świętuje Nowy Rok w luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. To najlepsi przyjaciele, podobnie jak ich rodzice, którzy urządzają przyjęcie w willi obok. Mają oni wszystko,...

    Data dostępności:

    Cena: 32,54 zł 34,99 zł

    Więcej

  • TANIEJ 7 %

    Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła – ebook

    Camilla Läckberg  

    "ZŁOTA KLATKA" Trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście. Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 51,14 zł 54,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Black Pill – książka
    TANIEJ 7 %

    Black Pill – książka

    Engman Pascal  

    SZWEDZKI BESTSELLER: 5 tygodni nr 1 list bestsellerów "To coś wyjątkowego. Nie mogłam się otrząsnąć: To napięcie, ta historia! Tu jest wszystko. To klasa światowa… NIEWIARYGODNE!" CAMILLA LÄCKBERG Rośnie liczba mężczyzn nienawidzących kobiet. Nazywają siebie incelami i zamieszkują najmroczniejsze zakamarki internetu. Łączy ich chęć zemszczenia się na ignorujących ich kobietach... W mieszkaniu w...

    Data dostępności:

    Cena: 39,80 zł 42,80 zł

    Więcej

Liczba pozycji: 54

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA