Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

mario

Liczba pozycji: 16
  • TANIEJ 7 %

    Zdrowaś Mario. Reportaże o medycznej marihuanie – ebook

    Aleksandra Pezda  

    Dlaczego obowiązujące u nas prawo jest martwe? Dlatego pacjenci stosujący medyczną marihuanę stają się przestępcami? Aleksandra Pezda podejmuje w swoim reportażu temat, który dotyczy milionów z nas. Dociera do chorych, do ich bliskich i do lekarzy. Przygląda się mechanizmom, które sprawiają, że zdesperowani rodzice stają się przemytnikami, a ciężko chorzy ludzie są sądzeni jak zbrodniarze. Astma....

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 24,78 zł 26,64 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Dzieci żółtej gwiazdy – ebook

    Mario Escobar  

    Nowa książka Mario Escobara, autora bestsellerowej „Kołysanki z Auschwitz” Poruszająca opowieść o dramatycznej ucieczce, ogromnym poświęceniu i sile nadziei w ogarniętych wojną czasach. Sierpień 1942 roku. Bracia Jakob i Moïse Stein przebywają u ciotki w Paryżu, będącym pod nazistowską okupacją. Rodzice chłopców, para znanych dramaturgów, zostawili ich pod opieką ciotki na jakiś czas, zanim...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,46 zł 34,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Galileusz. Heretyk, który poruszył wszechświat – ebook

    Mario Livio  

    Galileusz jest jednym z najświatlejszych umysłów, które przetrwały w naszej świadomości po dziś dzień. W dziedzinie fizyki głośniejszymi nazwiskami są chyba tylko Newton i Einstein. Galileusz, syn zbuntowanego muzyka, od młodości przejawiał zmysł konstruktora i badacza. Był prawdziwym człowiekiem renesansu, który do perfekcji opanował sztukę epistolarną, sformułował prawo swobodnego spadania i był...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 33,39 zł 35,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Pijany skryba – ebook

    K. A. Kowalewska  

    Maciej, Sylwek i Mario kontra bardzo źli ludzie. W kręgach, w jakich obraca się Maciek, znajomość sztuk Szekspira nie dodaje punktów do siły. Raczej bierze się za to w mordę, podobnie jak za znajomość rosyjskiego, hiszpańskiego, obyczajów towarzyskich, zasad nakrywania do stołu oraz za dar pisania kwiecistych listów. Wszystkie te umiejętności Maciej Borowski wyssał z mlekiem arystokratycznej matki....

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • PDF
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Chciałbym Kościoła ubogiego dla ubogich – ebook

    Papież Franciszek  

    Książka zawiera homilię wygłoszoną podczas Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat Papieża Franciszka! Książka jest zbiorem wypowiedzi Papieża Franciszka oraz najważniejszych homilii i przemówień kardynała Jorge Mario Bergoglio SJ. Pozycja zawiera również życiorys i przedstawienie duchowej sylwetki Papieża. Całość zamykają interesujące wywiady na temat Ojca Świętego z kard. Zenonem Grocholewski prefektem...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 4,56 zł 4,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
  • Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych – ebook
    TANIEJ 7 %

    Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych – ebook

    Irene Vallejo  

    Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to prawdziwa opowieść o książkach i o ludziach, którzy chronili je przez prawie trzydzieści wieków. Książka – fascynujący wynalazek, który ułatwił słowom poruszanie...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 34,88 zł 37,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Nazywają mnie Śmierć – ebook

    Klester Cavalcanti  

    To historia chłopca, który mógł zostać rybakiem, jak jego przodkowie, ale stał się jednym z najbardziej skutecznych płatnych zabójców na świecie. Júlio Santana ma na sumieniu 492 osoby i nadal żyje na wolności gdzieś w Brazylii. Po realizacji zlecenia Júlio zawsze odmawia 10 razy Zdrowaś Mario i 20 razy Ojcze nasz, by prosić Boga o wybaczenie. Boi się, że skończy w piekle. Júlio...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 29,67 zł 31,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Kołysanka z Auschwitz – ebook

    Mario Escobar  

    Historia inspirowana życiem Helene Hannemann, matki, która poświęciła wszystko dla rodziny i dzieci, które miała nadzieję uratować Helene Hannemann, rodowita Niemka, mieszka z mężem romskiego pochodzenia, z którym ma piątkę dzieci. Pewnego poranka 1943 roku do ich życia wkracza niemiecka policja nasłana przez SS. Najbliżsi Helene mają opuścić mieszkanie i zostać zesłani do obozu Auschwitz-Birkenau....

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,46 zł 34,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Krawcowa z Madrytu – ebook

    Maria Duenas  

    Hiszpania, lata trzydzieste XX wieku. Egzotyczne Maroko, Portugalia i nazistowskie spiski. Miłość i zdrada, świat wielkiej mody i wielkiej polityki. Szpiedzy i zdrajcy. I niezwykła kobieta. Sira jest utalentowaną krawcową. W przededniu wybuchu wojny domowej wyjeżdża z kochankiem z Madrytu do Maroka. Tam jednak nie znajduje szczęścia. Kochanek okazuje się oszustem i pozostawia ją bez środków do życia....

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 37,11 zł 39,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Italia e Polonia (1919-2019) / Włochy i Polska (1919-2019) – ebook

    Jerzy Miziołek  

    Dwujęzyczna publikacja wydana we współpracy z Ambasadą Włoską oraz Włoskim Instytutem Kultury dla uczczenia setnej rocznicy odnowienia polsko-włoskich stosunków dyplomatycznych (1919-2019). Teksty znakomitych autorów włoskich (tłumaczone na polski) i polskich (tłumaczone na włoski) zostały podzielone na dwie części: "Dyplomacja, gospodarka, historia" oraz "Sztuka, film, literatura, teatr". Pozwala...

    Data dostępności:

    Cena: 27,81 zł 29,90 zł

    Więcej

    • PDF
Liczba pozycji: 16

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA