Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

panowania

Liczba pozycji: 100
  • Dzieje panowania Augusta II Tom 1 – książka
    TANIEJ 5 %

    Dzieje panowania Augusta II Tom 1 – książka

    Kazimierz Jarochowski  

    Publikacja wybitnego polskiego historyka dotycząca dziejów Polski i jej sąsiadów na przełomie XVII i XVIII wieku.

    Cena: 61,75 zł 65,00 zł

    Więcej

  • Walka o panowanie w głębinach – książka
    TANIEJ 5 %

    Walka o panowanie w głębinach – książka

    Marcin Westphal  

    W Polsce przez dziesięciolecia badacze unikali podejmowania zagadnień dotyczących seryjnie budo­wanych i montowanych w gdańskich stoczniach U-Bootów typu XXI. (…) Dobrze się stało, że Mar­cin Westphal przełamał tę barierę niemocy i w polskim piśmiennictwie pojawia się cenne opracowanie o najnowszej wojennej produkcji niemieckich okrętów podwodnych w Gdyni i Gdańsku. (…) Wydanie tego tomu wydatnie wzbogaci...

    Cena: 32,78 zł 34,50 zł

    Więcej

  • Panowanie nad ryzykiem w ramach publicznego zarządzania kryzysowego – książka
    TANIEJ 5 %

    Panowanie nad ryzykiem w ramach publicznego zarządzania kryzysowego – książka

    Witold Skomra  

    Publikacja pt. „Panowanie nad ryzykiem w ramach publicznego zarządzania kryzysowego” odnosi się do problematyki zarządzania ryzykiem w organizacji, w tym w administracji publicznej i u operatorów infrastruktury krytycznej. Szeroko przedstawia definicje oraz aspekty prawne i teoretyczne bezpieczeństwa oraz zarządzania kryzysowego. W sposób nowatorski wskazuje na zagadnienie ryzyka operacyjnego, związanego...

    Cena: 49,88 zł 52,50 zł

    Więcej

  • Triumf ciemności – ebook
    TANIEJ 5 %

    Triumf ciemności – ebook

    Éric Giacometti   Jacques Ravenne  

    Pierwszy tom sagi obnażającej skrywane tajemnice II wojny światowej! Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i powieści szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré! Rok 1938. Europa stoi nad przepaścią, nad światem wisi widmo wojny. Ahnenerbe, tajemnicza instytucja nazistowska utworzona przez samego Himmlera, przemierza kontynenty, poszukując mitycznych artefaktów wszelakich kultur...

    Data publikacji:

    Cena: 31,83 zł 33,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Awaria – ebook

    Michał Komarnicki  

    Kiedy w pewną grudniową noc w Warszawie ulega awarii system energetyczny, nikt nie podejrzewa, że to początek końca tego miasta. Wkrótce jednak nie da się już ignorować panującego na ulicach chaosu, zaczyna brakować wody i jedzenia, a przedstawiciele władzy decydują się opuścić stolicę. Hubert, utalentowany student socjologii, ma natomiast tylko jedno pragnienie: ratować swoją ukochaną. Nie będzie...

    Data publikacji:

    Cena: 23,75 zł 25,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Nieznajoma w domu – ebook

    Shari Lapena  

      Teraźniejszość, której nie pamiętasz. Przeszłość, która nie da ci spokoju. Karen i Tom są szczęśliwi. Mają uroczy dom w prestiżowej dzielnicy, wciąż są praktycznie nowożeńcami i nie mają dzieci, które mogłyby zepsuć idealne początki wspólnego życia . Ale pewnego dnia po powrocie do domu Tom zauważa, że Karen zniknęła – na podjeździe nie ma jej samochodu... Wyjechała...

    Data publikacji:

    Cena: 28,50 zł 30,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Religia krwi – ebook

    Adam Peterson  

    Ciągle jeszcze istnieje wiele tajemnic do dziś niepoznanych. W wielu miejscowościach krążą opowieści o ukrytych skarbach, o niezwykłych wydarzeniach, o tajemniczych organizacjach, których antyludzkie plany trzeba pokrzyżować. Do tych wątków nawiązuje powieść „Religia krwi” dwóch autorów używających jednego nazwiska Adam Peterson. Jest to powieść akcji, więc spodziewać się można mnóstwa...

    Data publikacji:

    Cena: 17,10 zł 18,00 zł

    Więcej

    • PDF
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Lot widmo – ebook

    Bear Grylls  

    "Pierwszy, zapierający dech w piersiach thriller Beara Gryllsa! Doskonałe połączenie Tożsamości Bourne’a z przygodami Indiany Jonesa. Matka z dzieckiem brutalnie porwani podczas śnieżnej zamieci... Żołnierz torturowany i stracony na odległych szkockich torfowiskach... Zagubiony myśliwiec odnaleziony w sercu amazońskiej dżungli, skrywający sekret wciąż panującego na świecie zła... Desperacka...

    Data publikacji:

    Cena: 33,15 zł 34,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Ekstrawagantki – ebook

    Anna Kozicka – Kołaczkowska  

    „Ekstrawagantki” Anny Kozickiej-Kołaczkowskiej to pasjonująca opowieść, zawierająca w sobie elementy kryminału, powieści detektywistycznej i sensacyjno-awanturniczej. To dobra mieszanka, trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji. Trzy kobiety próbują rozwikłać zagadkę związaną z ostatnim okresem panowania Piastów na Śląsku. Jedna z bohaterek z powodu wypadku nie dociera jednak na miejsce,...

    Data publikacji:

    Cena: 23,65 zł 24,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Kiedy Bóg zasypia – audiobook

    Odtwórz fragment:

    TANIEJ 5 %

    Kiedy Bóg zasypia – audiobook

    Rafał Dębski  

    Fascynująca podróż do czasów pierwszych Piastów. Osią fabularną powieści Rafała Dębskiego jest okres walki o władzę w Polsce, która toczyła się pomiędzy panowaniem Mieszka II Lamberta a Kazimierza Odnowiciela. Kraj staje się wtedy polem podwójnej bitwy. Pogaństwo rośnie w siłę, uzyskawszy poparcie chłopstwa. Do Polski wkraczają Czesi. W tym momencie na arenę wkracza ukochany syn Mieszka II - Bolesław....

    Data publikacji:

    Cena: 20,85 zł 21,95 zł

    Więcej

    • MP3
Liczba pozycji: 100

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA