Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

patent

Liczba pozycji: 9
  • TANIEJ 7 %

    Pięć czarów i cud – ebook

    Liliana Badyjewska  

    Wcale nie trzeba być Harrym Potterem, żeby umieć czarować. Nie wierzycie? Zuzka i Maks, wiecznie skłócone rodzeństwo, mają na to sprawdzony patent. Walczą na czary ze sobą nawzajem i z resztą świata. I zwyciężają! Wiedzą, jak wygrać mecz z silniejszą drużyną, jak zdobyć nagrodę w quizie teatralnym czy pokonać chorobliwą nieśmiałość. Warto spróbować! Kto wie, może i Wam uda się zaczarować świat?!

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 16,65 zł 17,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Nig-Nog and Other Humorous Stories – ebook

    Edgar Wallace  

    „Nig Nog and Other Humorous Stories” is a collection of short humorous stories that include „Jimmy’s Brother”, „Sentimental Simpson”, „Chubb of the Slipper”, and many more. There are reasons worth exploring why Edgar Wallace was so successful in his writings and amongst them were his imagination, cleverness, and humor as demonstrated in these initial short stories, especially „Nig- Nog” (making an...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Dziewczęta myślą o wszystkim – ebook

    Catherine Timmesh  

    W kuchniach i salonach, w garażach, laboratoriach i piwnicach, nawet w przerobionych kurnikach kobiety i dziewczęta dokonywały wynalazków. Wymyślały świece, tkaniny, mydło, hełmy, nosidełka dla dzieci, preparaty chemiczne, sterowane głosem wózki inwalidzkie i leki zwalczające raka - dokonywały genialnych innowacji, które sprawiały, że życie stało się łatwiejsze i lepsze. Ich pomysły należą do najbardziej...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,04 zł 28,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Tono-Bungay – ebook

    Herbert George Wells  

    Considered one of Wells most successful attempts at a social novel in the vein of Charles Dickens and William Makepeace Thackeray, Wells’s tale is a panoramic view of an unravelling society. A semi-autobiographical satire of Edwardian advertising and patent-medicines. The story follows the life of a young man, George, and his Uncle Edward. Edward invents an elixir called TONO-BUNGAY and hires his nephew...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Zarządzanie Publiczne 4 (50) 2019 – książka
    TANIEJ 7 %

    Zarządzanie Publiczne 4 (50) 2019 – książka

    Andrzej Sławiński: Will IT Technologies and Globalisation Change the Mechanism of Money Creation? Bartłomiej Biga: Patent Races and Institutional Solutions of Health Care Policy in Developed Countries Krzysztof Wąsowicz: The Effectiveness of Municipal Waste Management in Polish Cities Robert Gawłowski, Paweł Modrzyński: Innovation in Public Service Delivery in Terms of Shared Services Centres in...

    Data dostępności:

    Cena: 19,53 zł 21,00 zł

    Więcej

  • TANIEJ 7 %

    Patentowanie genów ludzkich – ebook

    Julia Stanek  

    Julia Stanek doktor nauk prawnych, lekarz medycyny, ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Książka przedstawia wieloaspektową analizę problemu patentów udzielanych na sekwencje nukleotydów pochodzące z genomu ludzkiego. Zagadnienia poruszane w monogra? i są obecnie przedmiotem dyskusji nie tylko w środowisku naukowym, lecz także w mediach (np. sprawa...

    Data dostępności:

    Cena: 78,59 zł 84,51 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
  • TANIEJ 7 %

    Niebezpieczna gra – ebook

    Robin Cook  

    Najlepszy nowojorski patomorfolog, Laurie Montgomery-Stapleton, wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Pierwsza sprawa, którą jej powierzono, choć z pozoru prosta, okazuje się wyjątkowo niebezpieczną zagadką. Satoshi Machita, były naukowiec z uniwersytetu w Kioto, uzyskał właśnie cenny patent z dziedziny, która wkrótce ma się stać fundamentem medycyny regeneracyjnej – biznesu wartego być może...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 31,53 zł 33,90 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Kosmos mój prywatny – ebook

    Janusz Pawłowski  

    Publikacja zawiera „prywatne” koncepcje powstania i ewolucji kosmosu. Oparte są na poglądach, wyrażanych przez Isaaka Newtona, mówiących o obiektywnie istniejącej, nieograniczonej przestrzeni, uznanych przez autora jako „aksjomaty”. Postulaty wysuwane przez autora są oczywiście niezgodne z ustaloną wiedzą na temat ewolucji kosmosu i astrofizyką i wywołają zapewne sprzeciw...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 22,88 zł 24,60 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Urok późnego lata. Tom II – ebook

    Janiszewska Agnieszka  

    Kiedy przeszłość nierozerwalnie splata się z przyszłością, czasem trzeba przeciąć więzy. Czy głęboko skrywane tajemnice z przeszłości mogą mieć wpływ na to, co dzieje się tu i teraz? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje Ula, wnuczka Adrianny, która chce poznać zagmatwane losy swoich najbliższych. Rozliczenie z dawnymi traumami i bolesnymi wspomnieniami może okazać się jedynym sposobem na to, by członkowie...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 22,32 zł 24,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA