Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

patent

Liczba pozycji: 12
  • TANIEJ 7 %

    Duńczycy. Patent na szczęście – ebook

    Patrick Kingsley  

    Co łączy hygge i Larsa von Triera? Carlsberga i Kierkegaarda? A nawet Szekspira i Metallicę? Odpowiedź znajdziemy w Danii, państwie, które ostatnio zawładnęło naszą wyobraźnią. Okrywamy się ich kocami, oglądamy ich seriale i ustawiamy wieże z ich klocków, ale tak naprawdę ile wiemy o samych Duńczykach? To reportaż, a zarazem książka podróżnicza, która poszerzy naszą wiedzę na temat Danii i jej...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,03 zł 27,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Pięć czarów i cud – ebook

    Liliana Badyjewska  

    Wcale nie trzeba być Harrym Potterem, żeby umieć czarować. Nie wierzycie? Zuzka i Maks, wiecznie skłócone rodzeństwo, mają na to sprawdzony patent. Walczą na czary ze sobą nawzajem i z resztą świata. I zwyciężają! Wiedzą, jak wygrać mecz z silniejszą drużyną, jak zdobyć nagrodę w quizie teatralnym czy pokonać chorobliwą nieśmiałość. Warto spróbować! Kto wie, może i Wam uda się zaczarować świat?!

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 16,65 zł 17,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Tajemnice rodziny Wiscombe – ebook

    Christine Merrill  

    Sir Gerald Wiscombe wraz z rodową posiadłością odziedziczył tylko długi. Jedynej szansy na ocalenie majątku upatruje w wyjeździe na wojnę. Godzi się więc na małżeństwo z Lillian North, za które ma otrzymać patent oficerski. Kiedy po siedmiu latach powraca do domu, z trudem rozpoznaje własną posiadłość. Okazuje się, że rodzina małżonki uczyniła z domostwa miejsce hazardu i zakrapianych alkoholem spotkań...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 10,22 zł 10,99 zł

    Więcej

    Ocena: 2 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Nig-Nog and Other Humorous Stories – ebook

    Edgar Wallace  

    „Nig Nog and Other Humorous Stories” is a collection of short humorous stories that include „Jimmy’s Brother”, „Sentimental Simpson”, „Chubb of the Slipper”, and many more. There are reasons worth exploring why Edgar Wallace was so successful in his writings and amongst them were his imagination, cleverness, and humor as demonstrated in these initial short stories, especially „Nig- Nog” (making an...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Dziewczęta myślą o wszystkim – ebook

    Catherine Timmesh  

    W kuchniach i salonach, w garażach, laboratoriach i piwnicach, nawet w przerobionych kurnikach kobiety i dziewczęta dokonywały wynalazków. Wymyślały świece, tkaniny, mydło, hełmy, nosidełka dla dzieci, preparaty chemiczne, sterowane głosem wózki inwalidzkie i leki zwalczające raka - dokonywały genialnych innowacji, które sprawiały, że życie stało się łatwiejsze i lepsze. Ich pomysły należą do najbardziej...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,04 zł 28,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Książeczka żeglarska – książka
    TANIEJ 7 %

    Książeczka żeglarska – książka

    Mariusz Zawiszewski  

    Książeczka żeglarska dla wielu pokoleń fanów wiatru i żagli była symbolem przynależności do żeglarskiej społeczności. W oferowanym nowym modelu Książeczka Żeglarska Alma-Press ma miejsce na potwierdzanie uzyskania patentów i certyfikatów, na zestawienie uczestnictwa w szkoleniach i kursach, na dane osobowe właściciela, a także potwierdzenie udziału w rejsach morskich, śródlądowych czy regatach. Nowością...

    Data dostępności:

    Cena: 13,02 zł 14,00 zł

    Więcej

  • TANIEJ 7 %

    Tono-Bungay – ebook

    Herbert George Wells  

    Considered one of Wells most successful attempts at a social novel in the vein of Charles Dickens and William Makepeace Thackeray, Wells’s tale is a panoramic view of an unravelling society. A semi-autobiographical satire of Edwardian advertising and patent-medicines. The story follows the life of a young man, George, and his Uncle Edward. Edward invents an elixir called TONO-BUNGAY and hires his nephew...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Patentowanie genów ludzkich – ebook

    Julia Stanek  

    Julia Stanek doktor nauk prawnych, lekarz medycyny, ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Książka przedstawia wieloaspektową analizę problemu patentów udzielanych na sekwencje nukleotydów pochodzące z genomu ludzkiego. Zagadnienia poruszane w monogra? i są obecnie przedmiotem dyskusji nie tylko w środowisku naukowym, lecz także w mediach (np. sprawa...

    Data dostępności:

    Cena: 78,59 zł 84,51 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
  • TANIEJ 7 %

    Visual Storytelling. Jak opowiadać językiem video – ebook

    Monika Górska  

    Na naszych oczach język video staje się nowym angielskim. Książka dr Moniki Górskiej uczy jak używać tego uniwersalnego języka, by dotrzeć i porozumieć się z wszystkimi, na których nam zależy. To praktyczny przewodnik po multiplatformowym świecie telewizji, Internetu i filmu, odsłaniający krok po kroku sekrety i techniki narracji filmowej. Rewolucja internetowa na początku XXI wieku sprawiła, że dostaliśmy...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 64,17 zł 69,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Niebezpieczna gra – ebook

    Robin Cook  

    Najlepszy nowojorski patomorfolog, Laurie Montgomery-Stapleton, wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Pierwsza sprawa, którą jej powierzono, choć z pozoru prosta, okazuje się wyjątkowo niebezpieczną zagadką. Satoshi Machita, były naukowiec z uniwersytetu w Kioto, uzyskał właśnie cenny patent z dziedziny, która wkrótce ma się stać fundamentem medycyny regeneracyjnej – biznesu wartego być może...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 31,53 zł 33,90 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 12

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA