Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

patent

Liczba pozycji: 15
  • TANIEJ 7 %

    Duńczycy. Patent na szczęście – ebook

    Patrick Kingsley  

    Co łączy hygge i Larsa von Triera? Carlsberga i Kierkegaarda? A nawet Szekspira i Metallicę? Odpowiedź znajdziemy w Danii, państwie, które ostatnio zawładnęło naszą wyobraźnią. Okrywamy się ich kocami, oglądamy ich seriale i ustawiamy wieże z ich klocków, ale tak naprawdę ile wiemy o samych Duńczykach? To reportaż, a zarazem książka podróżnicza, która poszerzy naszą wiedzę na temat Danii i jej...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,03 zł 27,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Duńczycy Patent na szczęście – książka
    TANIEJ 7 %

    Duńczycy Patent na szczęście – książka

    Patrick Kingsley  

    Co łączy hygge i Larsa von Triera? Carlsberga i Kierkegaarda? A nawet Szekspira i Metallicę? Odpowiedź znajdziemy w Danii, państwie, które ostatnio zawładnęło naszą wyobraźnią. Okrywamy się ich kocami, oglądamy ich seriale i ustawiamy wieże z ich klocków, ale tak naprawdę ile wiemy o samych Duńczykach? To reportaż, a zarazem książka podróżnicza, która poszerzy naszą wiedzę na temat Danii i jej mieszkańców....

    Data dostępności:

    Cena: 30,68 zł 32,99 zł

    Więcej

  • TANIEJ 7 %

    Pięć czarów i cud – ebook

    Liliana Badyjewska  

    Wcale nie trzeba być Harrym Potterem, żeby umieć czarować. Nie wierzycie? Zuzka i Maks, wiecznie skłócone rodzeństwo, mają na to sprawdzony patent. Walczą na czary ze sobą nawzajem i z resztą świata. I zwyciężają! Wiedzą, jak wygrać mecz z silniejszą drużyną, jak zdobyć nagrodę w quizie teatralnym czy pokonać chorobliwą nieśmiałość. Warto spróbować! Kto wie, może i Wam uda się zaczarować świat?!

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 16,65 zł 17,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Tajemnice rodziny Wiscombe – ebook

    Christine Merrill  

    Sir Gerald Wiscombe wraz z rodową posiadłością odziedziczył tylko długi. Jedynej szansy na ocalenie majątku upatruje w wyjeździe na wojnę. Godzi się więc na małżeństwo z Lillian North, za które ma otrzymać patent oficerski. Kiedy po siedmiu latach powraca do domu, z trudem rozpoznaje własną posiadłość. Okazuje się, że rodzina małżonki uczyniła z domostwa miejsce hazardu i zakrapianych alkoholem spotkań...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 10,22 zł 10,99 zł

    Więcej

    Ocena: 2 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Nig-Nog and Other Humorous Stories – ebook

    Edgar Wallace  

    „Nig Nog and Other Humorous Stories” is a collection of short humorous stories that include „Jimmy’s Brother”, „Sentimental Simpson”, „Chubb of the Slipper”, and many more. There are reasons worth exploring why Edgar Wallace was so successful in his writings and amongst them were his imagination, cleverness, and humor as demonstrated in these initial short stories, especially „Nig- Nog” (making an...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Dziewczęta myślą o wszystkim – ebook

    Catherine Timmesh  

    W kuchniach i salonach, w garażach, laboratoriach i piwnicach, nawet w przerobionych kurnikach kobiety i dziewczęta dokonywały wynalazków. Wymyślały świece, tkaniny, mydło, hełmy, nosidełka dla dzieci, preparaty chemiczne, sterowane głosem wózki inwalidzkie i leki zwalczające raka - dokonywały genialnych innowacji, które sprawiały, że życie stało się łatwiejsze i lepsze. Ich pomysły należą do najbardziej...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,04 zł 28,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Tono-Bungay – ebook

    Herbert George Wells  

    Considered one of Wells most successful attempts at a social novel in the vein of Charles Dickens and William Makepeace Thackeray, Wells’s tale is a panoramic view of an unravelling society. A semi-autobiographical satire of Edwardian advertising and patent-medicines. The story follows the life of a young man, George, and his Uncle Edward. Edward invents an elixir called TONO-BUNGAY and hires his nephew...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Dziewczęta myślą o wszystkim – książka
    TANIEJ 7 %

    Dziewczęta myślą o wszystkim – książka

    Catherine Timmesh  

    W kuchniach i salonach, w garażach, laboratoriach i piwnicach, nawet w przerobionych kurnikach kobiety i dziewczęta dokonywały wynalazków. Wymyślały świece, tkaniny, mydło, hełmy, nosidełka dla dzieci, preparaty chemiczne, sterowane głosem wózki inwalidzkie i leki zwalczające raka - dokonywały genialnych innowacji, które sprawiały, że życie stało się łatwiejsze i lepsze. Ich pomysły należą do najbardziej...

    Data dostępności:

    Cena: 32,46 zł 34,90 zł

    Więcej

  • Zarządzanie Publiczne 4 (50) 2019 – książka
    TANIEJ 7 %

    Zarządzanie Publiczne 4 (50) 2019 – książka

    Andrzej Sławiński: Will IT Technologies and Globalisation Change the Mechanism of Money Creation? Bartłomiej Biga: Patent Races and Institutional Solutions of Health Care Policy in Developed Countries Krzysztof Wąsowicz: The Effectiveness of Municipal Waste Management in Polish Cities Robert Gawłowski, Paweł Modrzyński: Innovation in Public Service Delivery in Terms of Shared Services Centres in...

    Data dostępności:

    Cena: 19,53 zł 21,00 zł

    Więcej

  • Poradnik egzaminacyjny Patenty żeglarskie – książka
    TANIEJ 7 %

    Poradnik egzaminacyjny Patenty żeglarskie – książka

    Mariusz Zawiszewski  

    "Obecnie obowiązujący system zdobywania patentów żeglarskich wnosi sporo zmian i wprowadza cały szereg nowych procedur. Powinny być one znane nie tylko instruktorom i egzaminatorom, ale również uczestnikom szkoleń żeglarskich i egzaminów. W poradniku zawarte są zwięzłe informacje ułatwiające przygotowanie się do egzaminu. Jest też baza przykładowych pytań i zestawów egzaminacyjnych na poszczególne...

    Data dostępności:

    Cena: 32,55 zł 35,00 zł

    Więcej

Liczba pozycji: 15

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA