Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

poland

Liczba pozycji: 5
  • TANIEJ 5 %

    Computerworld – e-wydanie – 11-12/2020

    Tygodnik Menedżerów i Informatyków Computerworld to najbardziej wiarygodne i aktualne źródło informacji o zastosowaniach technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, o dostawcach rozwiązań informatycznych i usług biznesowych, a także o zarządzaniu i trendach gospodarczych.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,51 zł 27,90 zł

    w prenumeracie: 26,51 zł

    Więcej

    Ocena: 4.7 (18 oceniających) Opinie o produkcie
    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • TANIEJ 5 %

    Computerworld – e-wydanie – 3-4/2021

    Tygodnik Menedżerów i Informatyków Computerworld to najbardziej wiarygodne i aktualne źródło informacji o zastosowaniach technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, o dostawcach rozwiązań informatycznych i usług biznesowych, a także o zarządzaniu i trendach gospodarczych.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,51 zł 27,90 zł

    w prenumeracie: 26,51 zł

    Więcej

    Ocena: 4.7 (18 oceniających) Opinie o produkcie
    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • TANIEJ 5 %

    Computerworld – e-wydanie – 1-2/2021

    Tygodnik Menedżerów i Informatyków Computerworld to najbardziej wiarygodne i aktualne źródło informacji o zastosowaniach technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, o dostawcach rozwiązań informatycznych i usług biznesowych, a także o zarządzaniu i trendach gospodarczych.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,51 zł 27,90 zł

    w prenumeracie: 26,51 zł

    Więcej

    Ocena: 4.7 (18 oceniających) Opinie o produkcie
    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • TANIEJ 5 %

    The Warsaw Voice – e-wydawnia – 4/2020

    The Warsaw Voice: Multimedia Platform in Poland - polski miesięcznik wydawany w języku angielskim, opisujący wydarzenia w Polsce i Europie Środkowej. Skierowany jest głównie do obcokrajowców zainteresowanych Polską i regionem. Prezentuje wiadomości polityczne, ekonomiczne i społeczno-kulturalne.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 8,55 zł 9,00 zł

    w prenumeracie: 5,70 zł

    Więcej

    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • TANIEJ 7 %

    Bycie w śmierci – ebook

    Mikołaj Marcela  

    Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,81 zł 29,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA