Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

przepascia

Liczba pozycji: 4
  • TANIEJ 7 %

    Zabójczy dar – ebook

    Heather Graham  

    Opieka nad niedomagającym milionerem, Seanem O’Rileyem, wydawała się Caer, pielęgniarce z powołania, łatwym zadaniem. Jednak szybko okazuje się, że luksus, w jakim żyją mieszkańcy wielkiej rezydencji na Rhode Island, nie łagodzi trapiących ich konfliktów i nie sprzyja przyjaznej atmosferze. Życie w tym domu przypomina spacer nad przepaścią. Gdy w dodatku w tajemniczych okolicznościach znika wspólnik...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 21,38 zł 22,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Głęboki grób – ebook

    Mick Finlay  

    Londyn 1896. Miasto żyje kolejnym sukcesem Sherlocka Holmesa. Znany detektyw jest ulubieńcem śmietanki towarzyskiej, na jego usługi mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Jednak zbrodnia kwitnie też w mrocznych zaułkach południowego Londynu, gdzie zabójstwa zleca się równie łatwo, jak uszycie nowej koszuli. To pole działania Williama Arrowooda, który uważa się za najlepszego prywatnego detektywa w mieście,...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 25,10 zł 26,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Spacer na krawędzi – ebook

    Sherri Smith  

    Kiedy zadzwonił szeryf, Mia myślała, że matka dźgnęła nożem kolejnego pensjonariusza domu opieki. Jednak tym razem chodziło o jej brata. Lucas, oskarżony o zamordowanie swojej nastoletniej uczennicy, zniknął bez śladu. Wezwana na przesłuchanie Mia wraca do miasteczka, którego wolałaby już nigdy nie oglądać. Nienawidzi Wayoaty - krainy jabłek, kukurydzy, ale też dilerów narkotykowych i ludzi gotowych...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 21,38 zł 22,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Triumf ciemności – ebook
    TANIEJ 7 %

    Triumf ciemności – ebook

    Éric Giacometti   Jacques Ravenne  

    Pierwszy tom sagi obnażającej skrywane tajemnice II wojny światowej! Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i powieści szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré! Rok 1938. Europa stoi nad przepaścią, nad światem wisi widmo wojny. Ahnenerbe, tajemnicza instytucja nazistowska utworzona przez samego Himmlera, przemierza kontynenty, poszukując mitycznych artefaktów wszelakich kultur...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 31,16 zł 33,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA