Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

sęs

Liczba pozycji: 97
  • The Honeymoon – książka
    TANIEJ 5 %

    The Honeymoon – książka

    Tina Seskis  

    Perfect for fans of Behind Closed Doors and Before I Go to Sleep, the author of One Step Too Far brings us another addictive psychological thriller - with a shock twist you won'tsee coming**There's trouble in paradise . . For as long as she can remember, Jemma has been planning the perfect honeymoon. A fortnight retreat to a five-star resort in the Maldives, complete with luxury villas, personal butlers...

    Cena: 33,92 zł 35,70 zł

    Więcej

  • TANIEJ 5 %

    Between the Cataracts. Part 2, fascicule 1: Session papers – ebook

    Włodzimierz Godlewski   Adam Łajtar  

    Between the Cataracts, Part Two: Session Papers (fasc. 1-2) completes the publication of the proceedings of the 11th Conference of Nubian Studies that was held at the University of Warsaw in 2006. It follows in the wake of the first volume of the proceedings which included the main papers read at the conference. The Session Papers reflect the richness of periods and topics that were discussed: from...

    Cena: 303,24 zł 319,20 zł

    Więcej

    • PDF
  • Angular instalacja i działanie – książka
    TANIEJ 5 %

    Angular instalacja i działanie – książka

    Shyam Seshadri  

    Jeśli znacie JavaScript, to ten praktyczny przewodnik szybko pozwoli na przyspieszenie działania struktury Angular w celu tworzenia wydajnych, opartych na sieci aplikacji na komputery osobiste i urządzenia mobilne. Wersja ta, najpierw nazwana lako Angular 2, jest pełna napisana na nowo postać aplikacji, napisanej przez ten sam zespół, który tworzył AngularJS. Programiści znający poprzednią wersję także...

    Cena: 75,81 zł 79,80 zł

    Więcej

  • Corrugated Paper Packaging & Structure Sesign + CD – książka
    TANIEJ 5 %

    Corrugated Paper Packaging & Structure Sesign + CD – książka

    The book is a collection of corrugated paper packaging & structure design solutions. They are not only easy-to-carry packages; they are designed to be unconventional bags/boxes with impressive graphics to communicate message of the brand. Corrugated paper packaging plays an important role in establishing brand identity, and is inevitably associated with brand image and attraction. The book will draw...

    Cena: 71,25 zł 75,00 zł

    Więcej

  • Ucieczka na Seszele – książka
    TANIEJ 5 %

    Ucieczka na Seszele – książka

    Leon Pirs  

    Ile trzeba przeżyć prawdziwych przygód i ilu historii trzeba być świadkiem, aby móc stworzyć tak wciągającą fikcję? Ale czy "Ucieczka na Seszele" to rzeczywiście tylko fikcja? Wielu z nas czuje się czasem bezsilnymi i osaczonymi we współczesnym świecie. Ale jaką podjąć akcję w momencie zagrożenia najbliższej rodziny? czy wiedzielibyśmy jak zniknąć, jak wyrwać się spod kontroli osób mających dostęp...

    Cena: 52,24 zł 54,99 zł

    Więcej

  • TANIEJ 5 %

    Jednak mnie kochaj – ebook

    Laura Kneidl  

    Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową. Ma puste konto, śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie. Chce zostawić za sobą bolesną przeszłość, ale ta nie daje o sobie zapomnieć i powraca w postaci natrętnych myśli i obrazów. Sage cierpi na ataki paniki, które pojawiają...

    Data publikacji:

    Cena: 31,35 zł 33,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Coaching. Zestaw narzędzi – audiobook

    Odtwórz fragment:

    TANIEJ 5 %

    Coaching. Zestaw narzędzi – audiobook

    Anna Prelewicz   Maciej Bennewicz  

    Podstawowe wyposażenie coacha Coaching , mimo swojej znacznej i wciąż rosnącej popularności, nadal jest dziedziną nową, a przez to nieuporządkowaną. Równolegle funkcjonują różne, często rozbieżne jego definicje, mianem "coachów" określają się bardzo odmienni specjaliści, a czasem niestety także antyspecjaliści, którzy sięgają po etycznie niedopuszczalne metody z pogranicza nauki i ezoteryki. Jak...

    Data publikacji:

    Cena: 37,90 zł 39,90 zł

    Więcej

    • MP3
    • PDF
  • Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej – audiobook

    Odtwórz fragment:

    TANIEJ 5 %

    Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej – audiobook

    Brendon Burchard  

    "Manifest motywacji to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard tłumaczy w tej książce, że podstawowym czynnikiem motywującym ludzkość do działania jest dążenie do poszerzania granic wolności osobistej. Wszyscy pragniemy większej swobody - w zakresie dysponowania własnym czasem, w dziedzinie społecznej i finansowej,...

    Data publikacji:

    Cena: 37,90 zł 39,90 zł

    Więcej

    • MP3
  • Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia – audiobook

    Odtwórz fragment:

    TANIEJ 5 %

    Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia – audiobook

    Jen Sincero  

    " Zastanów się, czego chcesz od życia... A potem weź sprawy we własne ręce! Co czujesz, kiedy oglądasz w telewizji reportaż ze zdobycia K2 albo igrzyska olimpijskie? A kiedy słuchasz kogoś, kto z pasją opowiada o swoim zrealizowanym marzeniu? Czy nie towarzyszy Ci wówczas myśl, że każdego dnia bezpowrotnie tracisz kawałek swojego życia, podczas gdy możesz sięgnąć po znacznie więcej? A przecież to...

    Data publikacji:

    Cena: 33,15 zł 34,90 zł

    Więcej

    • MP3
  • TANIEJ 5 %

    Tam gdzie Ty – ebook

    Tamara Webber  

    "Graham Douglas był oczarowany, gdy poznał Emmę Pierce na planie filmowym, ale była wtedy obiektem uczuć Reida Alexandra. Chociaż z całych sił starał się nie zakochać, przypadkowe spotkanie w Nowym Jorku dało mu drugą szansę - i tym razem ją wykorzystał. Emma Pierce rezygnuje z kariery w Hollywood, by prowadzić zwyczajne życie. Wydawało jej się, że poradziła sobie ze swoimi uczuciami do dwóch chłopaków,...

    Data publikacji:

    Cena: 27,55 zł 29,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 97

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA