Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

sęs

Liczba pozycji: 145
  • TANIEJ 5 %

    Siła bez siłki. Forma i sprawność w 30-minutowych sesjach bez sprzętu – ebook

    Mark Lauren   Joshua Clark  

    Cztery 30-minutowe sesje tygodniowo. Wszechstronny i przejrzysty program dla każdego, kto chce osiągnąć szczytową formę życia, ułożony z technik treningu siłowego komandosów. Zestawienia tego dokonał specjalista przygotowania fizycznego w specjalnych jednostkach uderzeniowych USA, a prywatnie triatlonista i zawodnik sztuk walki. Ćwiczenia oparte są na treningu z masą ciała, a program realizuje się...

    Data publikacji:

    Cena: 31,25 zł 32,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • The Honeymoon – książka
    TANIEJ 5 %

    The Honeymoon – książka

    Tina Seskis  

    Perfect for fans of Behind Closed Doors and Before I Go to Sleep, the author of One Step Too Far brings us another addictive psychological thriller - with a shock twist you won'tsee coming**There's trouble in paradise . . For as long as she can remember, Jemma has been planning the perfect honeymoon. A fortnight retreat to a five-star resort in the Maldives, complete with luxury villas, personal butlers...

    Cena: 33,92 zł 35,70 zł

    Więcej

  • Ucieczka na Seszele – książka
    TANIEJ 5 %

    Ucieczka na Seszele – książka

    Leon Pirs  

    Ile trzeba przeżyć prawdziwych przygód i ilu historii trzeba być świadkiem, aby móc stworzyć tak wciągającą fikcję? Ale czy "Ucieczka na Seszele" to rzeczywiście tylko fikcja? Wielu z nas czuje się czasem bezsilnymi i osaczonymi we współczesnym świecie. Ale jaką podjąć akcję w momencie zagrożenia najbliższej rodziny? czy wiedzielibyśmy jak zniknąć, jak wyrwać się spod kontroli osób mających dostęp...

    Cena: 52,24 zł 54,99 zł

    Więcej

  • TANIEJ 5 %

    Between the Cataracts. Part 2, fascicule 1: Session papers – ebook

    Włodzimierz Godlewski   Adam Łajtar  

    Between the Cataracts, Part Two: Session Papers (fasc. 1-2) completes the publication of the proceedings of the 11th Conference of Nubian Studies that was held at the University of Warsaw in 2006. It follows in the wake of the first volume of the proceedings which included the main papers read at the conference. The Session Papers reflect the richness of periods and topics that were discussed: from...

    Cena: 303,24 zł 319,20 zł

    Więcej

    • PDF
  • NowośćTANIEJ 5 %

    Przyślij Przepis – e-wydanie – 2/2020

    Przyślij Przepis to miesięcznik składający się wyłącznie z przepisów nadesłanych przez czytelników. Jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często gotują, a w związku z tym szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów na dania na bazie łatwo dostępnych i niedrogich składników. Wybrane przepisy dodatkowo testuje redakcyjny ekspert kulinarny - Marta Krawczyk. Oprócz przystępnie opisanego...

    Data publikacji:

    Cena: 1,44 zł 1,52 zł

    w prenumeracie: 1,19 zł

    Więcej

    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • NowośćBestsellerTANIEJ 5 %

    Moje Mieszkanie – e-wydanie – 2/2020

    Miesięcznik „Moje Mieszkanie” jest wyjątkowym magazynem wnętrzarskim, który nie tylko inspiruje i zachęca do zmian w domu, ale także podpowiada, jak to zrobić zgodnie z naszą dewizą: maksymalny efekt niewielkim kosztem. W każdym numerze prezentujemy sesje zdjęciowe z mieszkań Czytelniczek „MM”, bo cenimy kreatywność i pasję tworzenia, oraz dodatki, dzięki którym dom zyskuje...

    Data publikacji:

    Cena: 1,89 zł 1,99 zł

    w prenumeracie: 0,95 zł

    Więcej

    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • NowośćBestsellerTANIEJ 5 %

    Gala – e-wydanie – 1/2020

    Dwutygodnik Gala to ekskluzywny międzynarodowy magazyn o gwiazdach. Prezentuje sylwetki ciekawych i popularnych osób poprzez szczere wywiady oraz wyjątkowe zdjęcia. Magazyn podzielony jest na cztery części. "Gwiazdy" to najważniejsza część pisma poświęcona rozmowom z gwiazdami, ilustrowanym sesjami zdjęciowymi. „O tym się mówi” to najciekawsze wydarzenia i gorące informacje z życia gwiazd....

    Data publikacji:

    Cena: 4,84 zł 5,09 zł

    w prenumeracie: 3,32 zł

    Więcej

    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • TANIEJ 5 %

    Przyślij Przepis – e-wydanie – 1/2020

    Przyślij Przepis to miesięcznik składający się wyłącznie z przepisów nadesłanych przez czytelników. Jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często gotują, a w związku z tym szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów na dania na bazie łatwo dostępnych i niedrogich składników. Wybrane przepisy dodatkowo testuje redakcyjny ekspert kulinarny - Marta Krawczyk. Oprócz przystępnie opisanego...

    Data publikacji:

    Cena: 1,44 zł 1,52 zł

    w prenumeracie: 1,19 zł

    Więcej

    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • BestsellerTANIEJ 5 %

    Moje Mieszkanie – e-wydanie – 1/2020

    Miesięcznik „Moje Mieszkanie” jest wyjątkowym magazynem wnętrzarskim, który nie tylko inspiruje i zachęca do zmian w domu, ale także podpowiada, jak to zrobić zgodnie z naszą dewizą: maksymalny efekt niewielkim kosztem. W każdym numerze prezentujemy sesje zdjęciowe z mieszkań Czytelniczek „MM”, bo cenimy kreatywność i pasję tworzenia, oraz dodatki, dzięki którym dom zyskuje...

    Data publikacji:

    Cena: 1,89 zł 1,99 zł

    w prenumeracie: 0,95 zł

    Więcej

    • PDF
    • Dostęp online PDF
  • BestsellerTANIEJ 5 %

    Avanti – e-wydanie – 1/2020

    Miesięcznik pełen inspiracji i praktyczny przewodnik po sklepach. Jedyny na polskim rynku magazyn z segmentu tzw. pism shoppingowych. Tematyka "Avanti" to głównie moda i uroda. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną. W każdym numerze : MODA modne ubrania, buty, bielizna, dodatki sesje mody ...

    Data publikacji:

    Cena: 5,13 zł 5,40 zł

    w prenumeracie: 3,42 zł

    Więcej

    Ocena: 4 (4 oceniających) Opinie o produkcie
    • PDF
    • Dostęp online PDF
Liczba pozycji: 145

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA